Комаровський попередив українців про атаку “Дельти”: коли почнеться спалах

Комаровський попередив українців про атаку “Дельти”: коли почнеться спалах
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Штам коронавірусу “Дельта” атакує українців восени, – так вважає відомий дитячий лікар Євген Комаровський.

Своєю думкою він поділився в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Loading...

Поки що в Україні, упевнений Комаровський, немає критичної ситуації щодо поширення нового штаму, але ситуація може змінитися вже до осені – до вересня. За його словами, в Росії зараз спостерігається масова захворюваність саме “Дельтою”, але люди продовжують подорожувати. І українські, і російські туристи масово їдуть відпочивати до Туреччини та Єгипту, де так чи інакше їм доведеться контактувати: “Наші нахапають і привезуть”.

На його думку, з огляду на ситуацію в медичній сфері в цілому, можна готуватися до гіршого.

Він також зазначив, що поширення COVID-19 безпосередньо пов’язано з роботою вентиляційних систем, а вони в більшості приміщень в Україні далеко не в порядку. Хороша вентиляція офісу йди квартири – один з дієвих методів профілактики коронавірусу.

Крім того, Комаровський радить вакцинуватися, щоб в разі зараження “Дельтою” хвороба пройшла в легкій формі, і уникнути попадання в реанімацію.

Як повідомлялося раніше, в Україні зробили майже 4,7 млн щеплень від COVID-19 – ризик серйозних побічних явищ після вакцинації усіма препаратами залишається на дуже низькому рівні – менше 1%.

У людей, які перехворіли на COVID-19, може спостерігатися значне зниження рівня інтелекту . До такого висновку прийшли вчені з Великобританії, які вивчили вплив COVID-19 на когнітивні здібності людей.

Джерело: Народна Правда