Не все так однозначно: Резніков прокоментував законопроект про позбавлення громадянства за паспорт РФ

Не все так однозначно: Резніков прокоментував законопроект про позбавлення громадянства за паспорт РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ініціатива про можливе позбавлення українського громадянства за добровільний вступ у російське навряд чи буде застосовано відносно українців в Криму і на окупованому Донбасі.

Loading...

Таку думку озвучив віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі “Україна 24“. На його думку, в цьому випадку не доводиться говорити про добровільне громадянство.

Так, велика кількість російських паспортів в українців в окупації не означає, що вони отримали їх добровільно.

“Багато хто з них роблять це під примусом – це їхня стратегія виживання. Питання відношення до другого громадянства, яке було отримане під час перебування в якості заручника, – це предмет окремої дискусії, яку ми хочемо унормувати в законі про перехідний період”, – підкреслив Резніков.

Нагадаємо, раніше у Верховній раді зареєстрували законопроект, яким пропонується позбавляти українців громадянства за добровільне отримання російського паспорту.

Як ми вже розповідали раніше, київський блогер (з ніком norco616) публічно спалив свій паспорт, а потім вибачився, відзначивши, що «зробив це в принципі без будь-якої задньої думки або посилання».

Джерело: Народна Правда