В Україні помер перший пацієнт зі штамом “Дельта”

В Україні помер перший пацієнт зі штамом “Дельта”
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У Києві помер один з шести пацієнтів, у яких діагностували штам “Дельта“.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Відомо, що четверо з шести хворих новим штамом повернулися з Росії. У всіх пацієнтів “Дельту” підтвердили лабораторно. Один з пацієнтів вже помер. Вік пацієнтів – 30-40 років.

Лікарі констатують, що хвороба протікає більш агресивно і швидше: “Вже на 2-3 день у пацієнтів різко знижується сатурація, хворі не можуть самостійно дихати і вимагають перекладу в реанімацію”.

Відзначимо, медики прогнозують різке погіршення епідемічної ситуації в столиці в зв’язку з масовим хресним ходом (з нагоди Хрещення Київської Русі) – через скупчення великої кількості віруючих.

Як повідомлялося раніше, відомий дитячий лікар Євген Комаровський вважає, що штам коронавируса «Дельта» атакує українців восени. У Росії зараз спостерігається масова захворюваність саме «Дельтою», але люди продовжують подорожувати. І українські, і російські туристи масово їдуть відпочивати до Туреччини та Єгипту, де так чи інакше їм доведеться контактувати.

Як повідомлялося раніше, в Україні зробили майже 4,7 млн щеплень від COVID-19 – ризик серйозних побічних явищ після вакцинації усіма препаратами залишається на дуже низькому рівні – менше 1%.

Джерело: Народна Правда