Кузьмін: Якщо Єрмак здав інформацію про спецоперацію щодо “вагнерівців” – це привід для початку імпічменту Зеленському

Автор Желізняк Олександр в Новини

Якщо голова офісу президента Андрій Єрмак винен у “зливі” інформації щодо арешту членів групи ЧВУ “Вагнер” – то це може стати початком процедури щодо імпічменту президенту Володимиру Зеленському. Про це заявив в ефірі телеканалу “Перший Незалежний” народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ренат Кузьмін.

Він нагадав, що в ЗМІ були поширені документи і дані про те, що керівник і президент Зеленський, і Керівник його офісу Єрмак, отримали секретні відомості про те, що готується секретна операція з арешту міжнародних найманців, які здійснювали військові злочини в різних країнах світу.

Loading...

“Так от, дізнавшись про це інформації, про те, що ці найманці повинні бути затримані і заарештовані в Україні, дізнавшись про це, вони просто здали спецслужбам Російської Федерації цю інформацію і найманці, російські найманці, не були заарештовані, а були мирно повернуті назад в Росію”, – розповів Кузьмін.

“Ось саме за цим фактом створили комісію, яка повинна цей факт розслідувати. І якщо встановлять, що це так, що Зеленський, Єрмак здали, як вони говорять ворогові інформацію про спецоперацію, то це зможе стати початком імпічменту президента Зеленського. Тому що це державна зрада, це купа злочинів, які об’єднуються ось цією єдністю дій”, – додав парламентарій. 

Нагадаємо, раніше Кузьмін неодноразово заявляти, що голова ТСК, народний депутат від “Слуга народу” Мар’яна Безугла цілеспрямовано блокує роботу комісії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...