Медики пояснили, чому і кому потрібно вживати сало

Худнучим сало їсти можна та треба.

Медики пояснили, чому і кому потрібно вживати сало
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Сало не настільки шкідливий продукт, як більшість звикла про нього думати. Його можна вживати навіть тим хто худне. Медики пояснили, чому і кому потрібно його вживати.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Сало дуже корисний продукт, хоч і калорійний. Існують міфи згідно яких, воно нібито сприяє появі цилюліту, надмірній вазі, його не можна вживати худнучим. Однак дані твердження жодного відношення до правди не мають та є помилковими.

Худнучим сало їсти можна та треба. Сто грам продукту на тиждень не лише не нашкодять, а навпаки принесуть виключно користь. Воно надзвичайно корисне, адже містить багато вітамінів, жирних кислот та селену.

Нашкодити продукт може в тому випадку, якщо вживати його неконтрольовано у великих кількостях. Крім того, людям після операції, з жовчнокам’яною хворобою, холециститом та панкреатитом продукт краще вживати лише після консультації з лікарем.

Нагадаємо, дієтолог з Австралії виявила 10 продуктів, які ми всі повинні вживати взимку. Вони допомагають зміцнити імунітет, підтримати здоров’я, наповнити організм поживними речовинами та спалити зайвий жир.

Джерело: Народна Правда