Під Києвом чоловік посеред ночі задушив дружину – вона відмовилася готувати їжу

Під Києвом чоловік посеред ночі задушив дружину – вона відмовилася готувати їжу
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У селищі Кожухівка Київської області чоловік задушив дружину після того, як вона відмовилася готувати йому їжу вночі.

Про це йдеться в сюжеті “Надзвичайних новин”.

Loading...

Чоловікові, якого звинувачують у вбивстві, 34 роки. Пара прожила разом 16 років. Дітей у них не було.

За інформацією слідства, чоловік посварився з дружиною і вони розійшлися спати по різних кімнатах. Через те, що чоловік хотів їсти, він не заснув. Пішов до жінки і почав вимагати, щоб вона приготувала щось. Жінка відмовилася. Після цього він став її душити, і в результаті вбив її.

Після цього, за даними правоохоронців, вбивця відправився спати. Наступного дня днем він зв’язався з родичами вбитої і заявив, що та померла вночі. Однак поліція пред’явила докази його провини, через що йому довелося зізнатися.

Сусіди родини стверджують, що чоловік і жінка часто сварилися і пили разом алкоголь. А за даними сестри жертви злочину, убита любила чоловіка, хоча той її і бив. Чоловікові загрожує від семи до п’ятнадцяти років в’язниці.

Як повідомлялося раніше, у Луцьку чоловік сокирою зарубав дружину і дочку. Журналістам вдалося встановити деякі деталі трагедії. Так, відомо, що 62-річний Василь Пилип’юк не раз бив дружину і дочку, але правоохоронці тільки штрафували абьюзера. При цьому пара офіційно була в розлученні, хоч і проживала разом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...