Третя доза вакцини проти COVID-19: в МОЗ повідомили, чи буде вона потрібна

Третя доза вакцини проти COVID-19: в МОЗ повідомили, чи буде вона потрібна
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що протягом найближчих двох років Україна може закупити додаткові дози вакцин від COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, щоб провести “бустерну” імунізацію населення.

Таку заяву він зробив в ході форуму “Україна 30. Децентралізація”.

Loading...

За його словами, Україна розглядає можливість закупівлі в 2022-2023 роках додаткових доз вакцини виробництва Pfizer-BioNTech в разі, якщо регулятори, в тому числі Всесвітня організація охорони здоров’я, дійдуть висновку, що третя доза при вакцинації необхідна.

Ляшко додав, що Україна готова до сценарію проведення повторної вакцинації проти коронавірусу, якщо це буде рекомендовано ВООЗ. Міністр вважає, що ревакцинація може бути проведена через рік-два і Україна до цього готова.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузин заявив , що в Україні скасують обов’язкове носіння медичних масок тільки за умови вакцинації від COVID-19 значної частини населення.

В Україні можуть ввести внутрішній COVID-сертифікат (QR-код), який буде показувати, що людина вакцинована, перехворів або має негативний ПЛР / антиген-тест на COVID-19.

Кабмін планує оновити національний план вакцинації українців від COVID-19, зокрема, збільшити поставки препарату – з квітня по кінець грудня 2021 року Україна отримає 47 394 266 доз вакцин проти коронавірусу (на 25 480 950 доз більше, ніж планувалося спочатку).

Джерело: Народна Правда
загрузка...