Це точно спрацює: нутриціолог назвала топ-5 способів налагодити травлення

Це точно спрацює: нутриціолог назвала топ-5 способів налагодити травлення
Автор Желізняк Олександр в Новини

Як налагодити травлення, щоб воно працювало, як швейцарський годинник? Як позбутися від здуття і від запорів у дорослих і дітей?

Нутриціолог Вероніка Хуснутдінова написала у своєму Instagram, що, в більшості випадків, дана проблема вирішувана. І, якщо це “просто запор” та інших симптомів, які могли б насторожити, немає, то є рекомендації, які точно допоможуть.

Loading...

Як налагодити травлення: поради, які дійсно працюють Вода: 30 мл чистої води на 1 кг ваги щодня. Клітковина: у кожен прийом їжі додаємо овочі. Кожен. Прийом. Їжі. І овочів повинно бути більше, ніж усього іншого. Додайте зелень. Підтримуємо жовчевідтік. Перед кожним прийомом їжі п’ємо: артишок, кульбабу. Міняємо трави кожні 2-4 тижні. Трави вибираємо тільки чисті! Це важливо! Більшість трав забруднені важкими металами і цвіллю. Додайте лецитин і гарбузове масло. Рух і масаж живота. Не менше години фізичної активності в день (можна ускладнити і включити ходьбу гусячим кроком, повзання на четвереньках і по-пластунськи дітям і дорослим). Масаж живота – круговими рухами за годинниковою стрілкою.

Можна додати ефірні масла фенхеля, анісу. Важливо – це повинні бути 100% ефірні масла, не аптечні.

Виключити назавжди: нутриціолог назвала продукти, шкідливі для жовчного міхура

Виключіть з харчування: продукти з білого борошна, цукор; обмежте рис білий і пшоно.

Це точно спрацює: нутриціолог назвала топ-5 способів налагодити травленняЯк позбутися від запорів (фото: pexels.com)

Що може допомогти прямо зараз: Вода донат магнію 150 мл в день дитині до 3-х років; 200 мл – дітям від 3 до 7 років; 300-400 мл – дітям старше 7 років і дорослим (приблизні дозування, точні – за призначенням лікаря). Сенна (тільки дорослим, ознайомтеся з протипоказаннями). Продукти для поліпшення травлення – ківі, цитрусові, інжир, курага, чорнослив. А також дуже важливо опрацювати психосоматику запору. Дітям до 7 років – через маму.

Раніше нутриціолог поділилася, як підтримати і відновити печінку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...