Україна отримала четверту медаль Олімпіади в Токіо

Автор Романова Марі в Новини/Спорт

24-річний плавець Михайло Романчук приніс в скарбничку збірної України четверту бронзову медаль Олімпійських ігор в Токіо.

Loading...

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.

Михайло Романчук взяв бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем. У фіналі він показав час 7.42.33.

Золото дісталося американцеві Роберту Фінке (7:41.87), а срібло – італійцеві Грегоріо Пальтріньері (7:42.11).

Нагадаємо, українці Олена Костевич і Олег Омельчук отримали бронзову медаль в змішаному командному змаганні в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів – це третя медаль для української збірної на Олімпіаді в Токіо.

Українська спортсменка Дарина Білодід завоювала першу медаль для нашої олімпійської збірної в Токіо. Вона отримала “бронзу” в змаганнях по дзюдо.

А Олена Костевич посіла четверте місце в змаганні з кульової стрільби (10 м) на Олімпійських іграх в Токіо. Вона набрала 197,6 очок.

Джерело: Народна Правда