Відомий опозиціонер назвав умову, за якої Путіну доведеться повернути Крим і Донбас

Відомий опозиціонер назвав умову, за якої Путіну доведеться повернути Крим і Донбас
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Якщо США введуть пакет санкцій DETER Act, це може призвести не тільки до визволення українських територій (Криму і Донбасу), але і до розвалу Росії.

Своєю думкою в інтерв’ю Обозревателю поділився глава Фонду “Стоп Інформ Терор Росії” Герман Обухов.

Loading...

За його словами, мова йде про пакет санкцій за втручання Росії у вибори в США під назвою DETER Act, який передбачає відключення РФ від міжнародної фінансової системи SWIFT і ембарго на купівлю нафти і газу у Росії:

“У цьому випадку, на думку західних експертів, російська економіка складеться протягом двох років. Вона просяде на дві третини. Платити силовикам і бюджетникам буде нічим. Що вони тоді робитимуть, ніхто не знає. Росія розпадеться – ось і все”.

При цьому він додав, що зараз Кремль не розглядає варіант відходу з Донбасу і з Криму, оскільки це негативно позначиться на рівні підтримки влади.

Депутат Державної думи Російської Федерації від ЛДПР Олександр Шерін заявив , що Росія повинна атакувати Україну, щоб попередити зворотне напад.

Україна і ще чотири європейські країни приєдналися до вирішення Європейського союзу про продовження санкцій відносно Росії ще на рік. Обмежувальні санкції були введені через окупацію Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...