З “Голосу” розбігаються депутати: хто заявив про виключення

З “Голосу” розбігаються депутати: хто заявив про виключення
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Троє депутатів “Голосу” виходять з партії – Олександра Устінова, Ярослав Юрчишин та Соломія Бобровська. Нардеп Ольга Стефанішина також написала заяву, але на туалетному папері.

Про це Обозревателю повідомив голова фракції Ярослав Железняк. За його словами, наступним кроком може бути і вихід з парламентської фракції:

Loading...

“Ми дякуємо колегам за спільну роботу і з повагою ставимося до їх рішення. Відверто, останні події дійсно доводили, що спільна робота з будівництва партії неможлива. Шкода, що через певну боротьбу за якісь кар’єрні амбіції це сталося. Але впевнений, що ці депутати “Голоси” і надалі будуть виконувати програму по якій вони були обрані в парламент “.

При цьому публічно про свій вихід з партії написали троє депутатів – Устінова, Юрчишин та Бобровська, а ось заяву нардепа Стефанішиної спочатку хотіли вважати жартом, адже написано вона на туалетному папері.

З “Голосу” розбігаються депутати: хто заявив про виключення З “Голосу” розбігаються депутати: хто заявив про виключення З “Голосу” розбігаються депутати: хто заявив про виключення

Як повідомлялося раніше, у Верховній Раді побилися народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко та «Слуга народу» Микола Сольський.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...