Зеленський представив нове командування Генштабу

Зеленський представив нове командування Генштабу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський представив нове командування Генштабу ЗСУ в ході візиту в Житомирську область.

Нагадаємо, мова йде про головнокомандувача ЗСУ, генерал-майора Валерія Залужного, начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-майора Сергія Шапталя і заступника головнокомандувача ЗСУ Євгенія Мойсюка.

“Ви всі чудово знаєте цих людей, знаєте, що це дійсно потужні бойові офіцери, найголовніше – патріоти України, які мають досвід, відвагу, великий авторитет серед наших військовослужбовців. Я завдячую попередньому керівництву Генерального штабу ЗСУ та впевнений, що новопризначений буде нарощувати отриманий бойовий досвід, перехід української армії на стандарти НАТО, і разом з Міністерством оборони України створить належні умови для всіх наших українських захисників “, – заявив президент.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Руслан Хомчак залишає свою посаду за рішенням президента Володимира Зеленського.

Раніше Руслан Хомчак відзначав , що заява про “підготовку України до наступу на Донбас” не відповідають дійсності, незважаючи на гучні заяви РФ і спроби Кремля дискредитувати Україну на міжнародній арені.

Джерело: Народна Правда