Давно намітили світовий тур: фронтмен БЕZ ОБМЕЖЕНЬ поділився планами та розповів про суддівство у "Співають всі" 

Давно намітили світовий тур: фронтмен БЕZ ОБМЕЖЕНЬ поділився планами та розповів про суддівство у "Співають всі" 
Автор Желізняк Олександр в Новини

Нове шоу “Співають всі” на телеканалі “Україна” зібрало сотню відомих українських вокалістів, що прагнуть поділитися досвідом та допомогти новому поколінню нової української естради.

Серед них і Сергій Танчинець – фронтмен українського рок-гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Співак розповів читачам РБК-Україна, чому прийшов на шоу та як жив під час локдауну.

Loading...

– Сергію, чи швидко ви погодилися взяти участь у шоу?

– Думав недовго, тому що це абсолютно новий і незвичний для наших шоу формат. 100 суддів – це максимально об’єктивне оцінювання. До того ж, я люблю цей телеканал за такі проекти, бо вони справді допомагають вокалістам-початківцям.

– Чи хотіли б, аби вас оцінювало 100 людей, до того ж – ваші колеги?

– Колись я би від цього не відмовився, але свій конкурсний шлях я уже пройшов, тож з огляду на теперішнє – ні, не погодився б. Хоча, знову ж таки: оцінювання такою кількістю суддів може показати реальну картину без сумніву в об’єктивізмі.

– Чи складаються конфліктні ситуації між самими суддями під час робочого процесу щодо оцінювання?

Давно намітили світовий тур: фронтмен БЕZ ОБМЕЖЕНЬ поділився планами та розповів про суддівство у "Співають всі" 

Сергій Танчинець (фото: пресс-служба канала Україна)

– Так, такі випадки є і це нормально, бо тут зібрані люди різного віку, поколінь, музичних уподобань та ідеологій. Цілком очікувано, що молодь підтримує сучасну музику, бо розуміє її, а середній і старший вік – звертає увагу геть на іншу музику. Баталії відбуваються постійно, але в кінцевому результаті все вирішує голосування.

– Сергію, чим займається зараз? Чи варто чекати на появу нових проектів найближчим часом?

– БЕZ ОБМЕЖЕНЬ в постійній музичній роботі. Ми активно займаємося концертною діяльністю, уже готуємося до осіннього туру, а також пишемо новий альбом. На нього теж варто чекати восени – у вересні. А на серпень ми приготувалиновупісню та відеороботу “Літо, камон!”. Такими гурт ви ще точно не бачили.

– Тур Україною охопить лише великі міста?

– Наш попередній тур “Мільярди” завітав у 130 міст України, тобто і в маленькі містечка теж. Осінній тур теж складатиметься із більше як сотні українських міст.

– Чи плануєте світовий тур?

– Він був запланований ще на минулорічну осінь, проте карантин вніс свої корективи. Тож зараз ми сподіваємося на сприятливі умови, аби по закінченню туру українськими містами ми вирушили у Європу. Поки що є домовленість про п’ятдесят міст по всьому світу.

Давно намітили світовий тур: фронтмен БЕZ ОБМЕЖЕНЬ поділився планами та розповів про суддівство у "Співають всі" 

Світовий тур не за горами (фото: пресс-служба канала Україна)

– Як складаються історії із відпочинком, враховуючи ковід-ситуацію? Обираєте Україну чи закордон?

– Цього року ми двічі літали за кордон, плануємо найближчим часом знову взяти відпустку та полетіти на відпочинок. Тому, поки що все, що пов’язане із відпочинком у нас складається найкращим чином.

– А які країни обираєте?

– Я дуже люблю Шрі-Ланку, був там уже три рази, зараз із сім’єю плануємо і четвертий візит. Проте, ми чекаємо нагоди, аби там змінилися умови перебування через пандемію. Зараз – змушені будемо перебувати постійно лише на території готелю, а це не цікаво. Ця країна вимагає повноцінного занурення у її культуру, вона яскрава і нею хочеться подорожувати.

– Що думаєте стосовно вакцинації? Чи плануєте зараз вакцинуватися?

– Я “за” вакцинацію, але зараз щеплюватися не планую. Нещодавно перехворів і у мене ще є антитіла. Тому поки що зачекаю, а згодом, звісно, вакцинуюсь. На мою думку, іншого способу, як перебороти цю кризу окрім вакцинації, не існує.

Не думайте, що все гладко: дружина Павліка розкрила правду про сімейну поїздку в Закарпаття

– Чи приніс вам карантин нові хобі?

– Ні, бо, як не дивно, на це майже не було часу. Ми мало відпочивали на карантині – постійно концентрували. Навіть під час шоу “Танці з зірками”, де я був учасником, мені вдавалося ледь не щопонеділка проводити концерти. Єдине моє пожиттєве хобі, любов і захоплення – наш гурт.

Але я почав займатися спортом, якщо це можна назвати хобі. Зараз весь свій вільний час я проводжу у спортивному залі.

– Ви займаєтеся самостійно чи з тренером? Як давно почали?

– Так, у мене є свій тренер. А з’явився спортзал у моєму житті вісім місяців тому. Наважився на це одразу по закінченню “Танців…”, тому що те шоу дало мені фізичну форму, витривалість і легкість, які я не хотів втрачати.

– Що ж, поговоримо про буденні справи та клопоти. Скажіть, який стиль одягу вам ближчий? Що переважає у вашому гардеробі?

– Як бачите, навіть на зйомки я прийшов в шортах і футболці. В одязі для мене головним є комфорт та зручність. Я надаю перевагу оверсайзу, але існують події, на які так не одягнешся. Напевно, зараз мене таки зловлять та заставлять перевдягтися, але якби моя воля – ходив би так завжди.

Давно намітили світовий тур: фронтмен БЕZ ОБМЕЖЕНЬ поділився планами та розповів про суддівство у "Співають всі" 

Головне – харизма (фото: пресс-служба канала Україна)

– Повертаючись до теми “Співають всі”, хочеться запитати: як будете судити? Ви строгий та вимогливий чи підняти із місця вас досить легко?

– Я дуже емоційна людина, і головне для мене, як не дивно, — харизматичність конкурсанта. Якщо людина десь схибила у нотах чи рухах, або її підвела невпевненість – ці фактори не дуже впливають на моє рішення, тому що шоу – це не про професійних вокалістів. Тому варто давати шанс тим, хто лише прагне до цього рівня. Собі особисто я ставлю за ціль розгледіти цю іскорку Бога в учаснику, помітити його талант і змотивувати рухатися далі.

– Що ще є важливим, окрім вокалу та харизми?

– Тут декілька факторів складаються у моє загальне сприйняття, тож вирізнити щось одне дуже важко. Це і зовнішній вигляд, і вогник в очах, і бажання та впевненість. Але, повторюсь: головною є харизма. Варто побачити в учаснику сенс і зміст, свідомість і серйозність намірів. Не бачу сенсу іти на конкурс із бажанням збільшити кількість підписників в соцмережах чи щоб “хайпанути”. Ми чекаємо тих, для кого це ледь не останній шанс. Свого часу, наш гурт дочекався і свого такого шансу, котрий нам випав аж на шостій спробі проявити себе на всіляких конкурсах і шоу.

– Якими враженнями уже готові поділитися? Чого ще очікуєте?

– Вражень ще не так багато. Але мені подобається цей веселий процес, склад журі зі ста талановитих людей, де кожен має свою думку та свої переконання. Також і учасники сильні, мені цікаво спостерігати за їхніми історіями через виконані пісні.

Раніше Різ Уізерспун показала рідкісне фото з чоловіком.

Джерело: Народна Правда
загрузка...