Судді Вовку, який штампує незаконні рішення у справі Медведчука, після зміни влади буде нікуди тікати

Судді Вовку, який штампує незаконні рішення у справі Медведчука, після зміни влади буде нікуди тікати
Автор Желізняк Олександр в Новини

Адвокати Віктора Медведчука заявили, що влада змушує суддів іти проти закону. Йдеться про те, що Офіс президента вимагає від судді Вовка виконувати вказівки Банкової і тримати Медведчука під домашнім арештом під будь-яким приводом. Вовк це й робить. Раніше він продовжив домашній арешт Медведчуку навіть після того, як адвокати глави політради ОПЗЖ просто-таки розбили аргументи звинувачення.

Суддя Вовк міг би сидіти тихо і не світитися, якщо вже його ОП взяв на гачок, але при цьому цей перевертень у мантії показово відпускає на свободу кримінального авторитета Умку, очевидно, що за великий хабар. Тобто всім нам кажуть:  свавільники нічого не бояться. А даремно.

Loading...

Суддя Вовк – це новий суддя Кірєєв (якщо ви забули, це той, який кошмарив у судах Юлію Тимошенко, а потім, після зміни влади, втік до Росії). Тільки ось Кірєєву було куди бігти, а куди побіжить Вовк після зміни влади? До Росії його не пустять, а якщо й пустять, той миттю “упакують” за переслідування близького друга Володимира Путіна. Заходу Вовк не потрібен, його просто повернуть назад до України. Та й до Молдови бігти Вовку небезпечно – кейс судді Чауса є показовим, можуть і викрасти.

Тому для мене є незрозумілою логіка судді Вовка і багатьох інших суддів, які погодилися служити Зеленському і виконують свідомо злочинні вказівки. Що ви робитимете, коли влада Зе впаде? Адже це станеться незабаром, а тікати вам буде нікуди.

 

Шановні судді, припиняйте знущатися із закону, звільняйте Медведчука. Це майбутній лідер нашої країни, який витягне нас із ями.

Олександр Кальченко

Джерело: Народна Правда
загрузка...