Лісові пожежі в Туреччині: кількість жертв зросла, вогонь наблизився до ТЕС

Лісові пожежі в Туреччині: кількість жертв зросла, вогонь наблизився до ТЕС
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Жертвами лісових пожеж в Туреччині вже стали 8 осіб. Сотні людей отримали травми. Вогонь знищує тварин і унікальну флору регіону. Одночасно з цим від лісових пожеж страждають Греція та Італія.

Loading...

Deutsche Welle пише, що через пожежі в Туреччині загинули щонайменше вісім чоловік – сім в Анталії і один в Мармарисі.

Як відомо, екстрені служби борються з лісовими пожежами вже 5 днів поспіль. Їм на допомогу прийшли рятувальники сусідніх країн. Так, сьогодні стало відомо, що Єврокомісія оголосила про відправку до Туреччини трьох пожежних літаків. Напередодні Україна відправила до Туреччини свої літаки Ан-32П з групою забезпечення.

ЗМІ повідомляють, що вогонь близько підійшов до Енікейской теплоелектростанції в місті Бодрум (в 10 кілометрах від аеропорту Бодрум). Мер Міласа Мухаммет Токата каже, що вітер змінив напрямок, тому у пожежної служби з’явився шанс не допустити поширення вогню на теплоелектростанцію.

Крім Туреччини від лісових пожеж страждає Греція і південь Італії. У Греції в результаті пожеж через проблеми з диханням в лікарню потрапили щонайменше 16 осіб. Близько невеликого містечка Егіон зруйновано кілька будинків. Вранці в неділю пожежу вдалося локалізувати. Ситуацію погіршує погода, температура повітря в країні продовжує підвищуватися, місцями досягаючи 45 градусів Цельсія.

Нагадаємо, станом на 29 липня, вогонь були видно в курортному Бодрумі, Адане, Кайсері і Мерсине.

Джерело: Народна Правда