Масовий розстріл рибалок у Житомирській області: суд виніс нове рішення

Масовий розстріл рибалок у Житомирській області: суд виніс нове рішення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Житомирі Богунський районний суд продовжив запобіжний захід ” житомирському стрілку ” Анатолію Захаренку, якого звинувачують у вбивстві семи осіб в травні 2020 року. Чоловік буде перебувати під вартою.

Про це пише Обозреватель.

На минулому засіданні йшлося про те, що в цей раз суд готується винести остаточне рішення у справі. Однак відбулася зміна колегії суддів. Тому в цей раз на засіданні розглядалося питання тільки про продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Сторона захисту як і раніше наполягає, що в день вбивства Захаренко діяв в рамках самооборони.

Нагадаємо , масовий розстріл рибалок стався вночі 22 травня в Житомирській області – неподалік від села Новоселиця Попільнянського району. Трагедія сталася після сварки, яка спалахнула після спільного вживання алкогольних напоїв.

Компанія киян намір порибалити. Всього було 9 чоловік, включаючи орендаря ставка. Після розпиття спиртних напоїв 6 рибалок лягли спати в сарайчику на береги ставу. Двоє залишилися розпивати спиртні напої з орендарем ставка. У якийсь момент компанія пересварилася, орендар ставка, професійний мисливець, схопив гладкоствольну мисливську рушницю марки «ІЖ» і почав розстрілювати людей. Спочатку він убив тих, хто був безпосередньо з ним поруч, потім пішов розстрілювати тих, хто спав.

Як повідомлялося раніше, в ніч на 8 червня в селі Грубське Житомирської області невідомий розстріляв сімейну пару.

Джерело: Народна Правда