У Росії після вакцинації проти COVID-19 померла родина: дитина залишилася сиротою

У Росії після вакцинації проти COVID-19 померла родина: дитина залишилася сиротою
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Краснодарському краї Росії на Кубані після вакцинації препаратом ЭпиВакКорона  (“Вектор”) померла сім’я, а дитина залишилася сиротою.

Про це пише Сибкрай. Інформація поширилася з батьквіського чату в WhatsApp. У повідомленні говорилося, що у учениці шостого класу школи № 61 в хуторі Леніна померли батьки і бабуся, а дідусь знаходиться в реанімації у важкому стані. Класний керівник попросила надати допомогу родині дівчинки.

Loading...

ЗМІ повідомили, що люди померли після вакцинації. Нібито четверо осіб вакцинували в один день. Потім вони по черзі померли 16, 23 і 26 липня. Батько одного з дітей цієї ж школи розповів, що сім’я зробила щеплення вакциною «ЕпіВакКорона» 29 червня, а через тиждень у них піднялася температура.

Журналісти зв’язалися з представником шкільної ради, яка організувала збір коштів. Вона підтвердила, що у дівчинки померли батьки і бабуся і зараз їй потрібна допомога. Дівчинка зараз живе з тіткою, яка оформила опікунство. Про смерть дідуся поки нічого невідомо, за останніми даними, він знаходиться в реанімації.

Росздравнадзор Росії 30 липня заявив, що почав перевірку цієї інформації. При цьому деякі батьки відзначають, що ніхто не дасть висновок, що смерть настала через щеплення. Вони кажуть, що пара була на діалізі, також в родині був цукровий діабет.

Член комітету із закордонних справ Палати представників США республіканець Майкл Мак-Кол опублікував доповідь, в якій говориться про лабораторне походження COVID-19.

Центр по контролю і профілактиці захворювань в США порівняв штам коронавируса Дельта з вітряною віспою. Вчені порівняли ступінь заразність. Виявилося, що нова варіація COVID-19 може викликати більш важкий перебіг захворювання.

Джерело: Народна Правда