Карантин в Україні: головний санлікар озвучив прогноз щодо “червоної” зони

Карантин в Україні: головний санлікар озвучив прогноз щодо “червоної” зони
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

На сьогодні немає тенденції для виходу України з “зеленої” зони адаптивного карантину. Згідно з діючими правилами в разі введення “червоної” зони її обмеження будуть однаковими для вакцинованих і не вакцинованих від COVID.

Loading...

Таку думку озвучив головний санітарний лікар Ігор Кузин.

“Зараз в Україні діє “зелена” зона. За всіма показниками адаптивного карантину, які встановлені на рівні країни, поки немає тенденції, щоб ми переходили на наступний рівень. По деяких регіонах ми іноді бачимо відхилення по тестуванню або рівню госпіталізації, але такі випадки оперативно розслідуються і все-таки ситуація стабільна на рівні держави і кожного з регіонів”, – зазначив Кузин.

На сьогоднішній день, складно прогнозувати, чи буде Україна переходити в “червону” або іншу зону, але все буде залежати від показників адаптивного карантину.

“Поки “червона” зона буде використовувати однакові вимоги для вакцинованих і не вакцинованих. Тому ми сподіваємося, що будуть рости темпи вакцинації, і ми під час перегляду вимог по карантину зможемо врахувати особливості щодо саме вакцинованих людей”, – додав Кузін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські школи зможуть працювати в разі виходу з “зеленої” зони, якщо вакцинують не менше 80% персоналу.

Як ми вже розповідали раніше 28 липня Україна ввела ряд обмежень у зв’язку з поширенням нового штаму коронавируса «Дельта».

Також було встановлено, що люди, які пройшли повний курс вакцинації проти проти COVID-19 також можуть передавати штам «Дельта”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...