Відразу дві потужні магнітні бурі накриють Землю в серпні: що варто знати

Під час бурі треба уникати стресів і серйозних навантажень на тіло і мозок

Відразу дві потужні магнітні бурі накриють Землю в серпні: що варто знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Астрономи попереджають про сильні магнітні бурі в серпні.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, в серпні українці відчують вплив двох потужних магнітних бур, а також кілька менш сильних магнітних коливань.

Серйозні магнітні бурі в серпні 2021 очікуються 5 і 6 числа. Незначні магнітні коливання можливі 7, 11, 12, 13 і 24 серпня.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, магнітні бурі роблять значний вплив на самопочуття більшості жителів Землі (близько 60%). Найбільша вірогідність впливу стосується людей, які мають проблеми з серцем або судинами. Тому в такі періоди зростає загроза інфарктів, серцевих нападів і тромбозу. Також підвищується небезпека високого артеріального тиску і психічних розладів. Крім цього, магнітні бурі можуть викликати сильні головні болі, безсоння і запаморочення. Можливі й гормональні скачки.

Щоб уникнути негативних наслідків впливу магнітних бур, треба мати при собі необхідний набір препаратів – для людей з серцево-судинними захворюваннями. Також експерти радять провести день бурі в спокійному режимі, уникаючи стресів і серйозних навантажень на тіло і мозок.

Цей день найкраще провести на свіжому повітрі і приділити увагу здоровому сну і відпочинку. Лікарі рекомендують вранці зробити стандартні фізичні вправи, як це роблять діти в дитячому садку або школі. Це поліпшить кровообіг і, відповідно, зменшить ризик поганого самопочуття. З цією метою також можна прийняти контрастний душ.

Дієтологи стверджують, що жирна, гостра і пересолена їжа в такий період є особливо небезпечною, тому від неї краще відмовитися. Не рекомендується вживати каву і алкоголь. Такі напої краще замінити чистою негазованою водою або трав’яним чаєм, наприклад ромашковим. Крім цього, експерти відзначають загрозу тривалого перебування на сонці, що особливо небезпечно під час магнітних бур влітку.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що лікарі радять в серпні підготувати свій організм до зимово-весняному авітамінозу і робочих буднів, наситити його вітамінами, розвантажити себе подорожами і набратися позитивних емоцій.

Джерело: Народна Правда