Розмахуючи ножем, змусила школяра з’їсти паперовий літак: у Львові покарали скандального вчителя

Розмахуючи ножем, змусила школяра з’їсти паперовий літак: у Львові покарали скандального вчителя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Львівській області суд покарав вчительку Надію Волощук, яка погрожуючи семикласникові ножем, змусила його з’їсти паперовий літачок.

Нагадаємо, за словами вчительки, з дітьми вона жартувала, але ті просто не зрозуміли гумору. «Кинули літачок, я підняв його і поклав на парту, вчителька подумала, що це я його кинув і змусила мене його з’їсти. Потім ще побачила, що у мене немає ручки, принесла ножа і сказала, що я кров’ю буду писати, пальці поріже», – ділився спогадами школяр.

Як пише Zaxid.net, за буллінг її зобов’язали виплатити штраф – 850 гривень. Крім того, після публічного розголосу вчительку інформатики звільнили з роботи.

Як повідомлялося раніше, в Краматорську в середній школі сталася надзвичайна подія  – діти розпорошили перцевий балончик. Один дитина потрапила до лікарні. До лікарні з серцевим нападом потрапила також і вчителька.

У мережі засудили українця, бо його син хоче кинути навчання після 9 класу, а надходити в коледж чи університет не має бажання. У відповідь чоловік пояснив, що його син займається саморозвитком і диплом про освіту сьогодні зовсім не запорука успіху. За його словами, син грає на фортепіано, пише електронну музику, створює 3D-моделі, цікавиться програмуванням, може ремонтувати смартфони, планшети, комп’ютери.

 

Джерело: Народна Правда