Судді Печерського та Київського апеляційного судів за переслідування Медведчука можуть повторити долю своїх попередників – Отрош, Чернушенка, Кірєєва та Чауса. Тільки бігти їм буде нема куди

Судді Печерського та Київського апеляційного судів за переслідування Медведчука можуть повторити долю своїх попередників – Отрош, Чернушенка, Кірєєва та Чауса. Тільки бігти їм буде нема куди
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Оригінал – на сайті “Скептик

Судді Печерського райсуду Києва та Київського апеляційного суду, які за вказівкою з Офісу президента публічно очолили кампанію цькування проти лідера опозиції Віктора Медведчука, ризикують у недалекому майбутньому повторити долю своїх колег Інни Отрош та Антона Чернушенка, колишніх голів Печерського райсуду Києва та Київського апеляційного суду. А також колишнього судді Печерського райсуду Києва Родіона Кірєєва та екс-голови Дніпровського райсуду столиці Миколи Чауса. Усі вони втекли з України, щойно перед ними замаячила перспектива відповідати перед законом за свої злочинні рішення. Імовірно, втекли до Росії. Крім Чауса, який вирушив підкорювати Європу, але в підсумку був викрадений і повернутий до України.

Loading...

Але нинішнім перевертням у мантіях не варто й думати про втечу до Росії. Там їх одразу ж схоплять, оскільки вони, зневажаючи закони й Конституцію, позбавили волі Віктора Медведчука, який є найближчим політичним партнером в Україні президента Росії Володимира Путіна, а фактично – членом його сім’ї. Президент РФ уже неодноразово публічно вставав на захист Медведчука.

“Закривають загальнонаціональні засоби масової інформації, садять під домашній арешт, як сьогодні відбувається з [Віктором] Медведчуком. При цьому органи влади на Україні ухвалюють абсолютно неправові рішення навіть поза межами своєї компетенції. Тобто цим силам не дають жодних шансів на легальну політичну роботу”, – заявив Путін в одному з інтерв’ю.

Через політичний процес над опозиціонером Кремль згорнув контакти з Банковою, а Путін відмовляється зустрічатися із Зеленським, поки в Україні влада не залишить лідера ОПЗЖ у спокої.

Суддя Чаус – це приклад того, що і в Європі нашим корупціонерам нема чого робити. Інакше би Чаус залишився на Заході й жив приспівуючи на гроші ЄС. Але ні, корупціонер хитається українськими селами в одних трусах, демонструючи, наскільки жалюгідна доля чекає тих, хто продався за тридцять срібників.

ЄСПЛ уже розпочав справу про політичне переслідування Медведчука. Справа про незаконне тримання Медведчука під домашнім арештом та інші грубі порушення його основоположних прав і свобод може бути розглянута судом найближчим часом у порядку пріоритетного провадження. За словами депутата від ОПЗЖ Рената Кузьміна, Європейський суд розгляне справу Медведчука раніше за український, а “рішення на його користь може стати підставою для відставки генпрокурора й початку імпічменту президента”.

Судді Печерського та Київського апеляційного судів за переслідування Медведчука можуть повторити долю своїх попередників – Отрош, Чернушенка, Кірєєва та Чауса. Тільки бігти їм буде нема куди

І ось коли Європейський суд визнає, що політика переслідували незаконно, суддів, які ухвалювали незаконні рішення, ніхто в Європі не прийматиме. Депортація до України і…

І колонія. Тому що влада “зелених” незабаром упаде. А влада наступна розслідуватиме діяльність Зеленського, Єрмака та їхніх ручних псів. “Усі, хто сьогодні причетний до фальсифікації кримінальних справ щодо Віктора Володимировича Медведчука, і всі, хто в проміжку цьому (це слідчі СБУ, експерти, прокурори), всі, хто причетний до фальсифікації, відповідатимуть за законом”, — заявив нещодавно нардеп від ОПЗЖ Анатолій Бурміч.

Медведчук у суді на всю країну показав, наскільки його справу шито білими нитками. Аргументи прокурорів стороною захисту були просто розгромлені. І хоча судді за вказівкою з ОП закрили очі на аргументи захисту, всі ці матеріали залишаться, і слідство, яке після зміни влади в Україні буде йти за діяннями цих суддів, зможе легко довести протизаконність ухвалених рішень. І тоді судді, які ухвалювали незаконні рішення, опиняться за ґратами. Як бачите, ОПЗЖ налаштована рішуче. А оскільки є всі шанси, що нову владу в Україні сформує саме ця політсила, усі ці “посіпаки” Зеленського не минуть біди.

Усі, хто виконує незаконні укази та прохання “зверху”, повинні розуміти, що ця влада ненадовго. А відповідати перед законом усе одно доведеться. Так, деяким мерзотникам удалося втекти з країни. Але сьогодні ситуація така, що маріонеток Зеленського не чекатимуть ні в Європі, ні в Росії. Куди бігти? Нема куди.

І наостанок. Ще раз процитуємо депутата Бурміча: “Я впевнений, що Віктор Володимирович Медведчук буде на волі. І канали, незаконно закриті, працюватимуть. І весь український народ знатиме правду з перших вуст з кожного питання. Ми принесемо мир у країну, ми принесемо економічне процвітання, створення робочих місць. Ми припинимо грабіжницькі тарифи, ми відновимо законність і правові законні розслідування. І ті, хто порушував закон весь цей час, — нікуди ви не дінетеся: ні на Евересті, ні в Маріанській западині. Скрізь дістанемо й посадимо”.

Кирило Ковальчук

Джерело: Народна Правда
загрузка...