В Україні відправлятимуть на карантин невакцинованих

В Україні відправлятимуть на карантин невакцинованих
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Міністерство охорони здоров’я має намір посилити контроль під час перетину державного кордону у зв’язку із зростанням в світі захворюваності на COVID-19, викликаним штамом “Дельта”, а саме ввести обов’язкову самоізоляцію при в’їзді для невакцинованих осіб.

Про це заявив в ході наради в Офісі президента глава МОЗ Віктор Ляшко, передає прес-служба ОП.

Ляшко хоче, щоб усі невакциновані особи, які будуть приїжджати в Україну, проходили 14-денну самоізоляцію. Піти на карантин можна і на 7 днів, якщо буде на руках після цього терміну негативний ПЛР-тест.

Він уточнив, що українці до 18 років та особи, які виїхали з країни до вступу постанови в силу, будуть звільнятися від самоізоляції.

Напередодні міністр охорони здоров’я України Віктор заявив, що Ляшко Європейський Союз в недалекому майбутньому дозволить в’їзд щепленим від COVID-19 вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech (Китай).

Як відомо, зараз в Україні прищеплюють вакцинами: Comirnaty (Pfizer & BioNTech), CoronaVac (Sinovac Biotech) і CoviShield або SkBio (аналог AstraZeneca). Одночасно з цим незабаром в Україну повинні надійти ще дві вакцини від COVID-19 – Moderna і Novavax. Йдеться про багатомільйонні партії.

Джерело: Народна Правда