5 канал опублікував повний аудіозапис, на якому Сергій Куюн вимагає у БРСМ $15 тис: «Ви подразник, який всіх заї*ав вже»

5 канал опублікував повний аудіозапис, на якому Сергій Куюн вимагає у БРСМ $15 тис: «Ви подразник, який всіх заї*ав вже»
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Директор консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн вимагав гроші у топ-менеджера БРСМ-Нафта за лояльність до компанії. Повний аудіозапис оприлюднили журналісти-розслідувачі програми «Особливий погляд» на 5 каналі.

Інформаційну атаку проти БРСМ фінансують преміальні мережі АЗС: ОККО, КЛО та WOG, а також створена ними Нафтогазова Асоціація, йдеться в розслідуванні. Сергій Куюн – виконавець і брав участь в «переговорах» з топ-менеджером БРСМ-Нафта  Олександром Мельничуком від їх особи. На записі чутно, як він натякає Мельничуку, що в найближчі місяці почнеться інформаційна атака і що за 15 000$ на місяць він готовий прибрати БРСМ-Нафту з числа об’єктів, на які буде спрямовано «приціл».

Мельничук: $ 15 тис. платити щомісяця – це дуже багато.

Куюн: З одного боку так, чимало. Але, з іншого боку, ми розуміємо, що і компанія заробляє дох*я. Десь може поторгуємось трошки, але я бл* бачу, що мені не буде сенсу … Я думаю, що в найближчий квартал треба говорити ось про такі цифри. Тому що реально я думаю, що він буде дуже гарячим.

М: Тобто, ти хочеш сказати, що ОККО з ВОГом будуть проти нас влаштовувати інформаційне мочилово?

К: Не знаю, проти вас, не проти. Але я бачу, що хмари якось згущуються. Це те, що я відчуваю. І вони згущуються обгрунтовано … Ви найбільші. Ви подразник, який всіх заї*ав вже. Тому що розвиваєтеся швидше за всіх і бл* продаєте більше всіх.

Крім того, Куюн говорить Мельничуку, що преміальні мережі АЗС не влаштовує цінова політика БРСМ-Нафти:

К: Мені пох*й, по чому ви торгуєте, я просто дивлюся з боку: 22,21, 18,50 – бл* БРСМ. Так йоб твою мать, ну як так-то бл*, ну такого не буває! Все купуєте з однієї бочки.

М: Та тому що ми не тримаємо маржу 7,5 грн. Це ненормально, тримати маржу 7,5 грн, бл*. Я розумію, що Антонову (власник ОККО – ред.) Треба окупити ці 500 млн, потім повернути.

К: Ну слухай, це ж питання споживача, він завжди може виїхати. Вони теж ці ризики несуть. Не кажучи вже про те, що у них реально є знижки великі.

М: Нехай вони просто своє жлобство трохи приборкають, і не на 7,5 грабують водіїв, а тримають нормальну маржу.

5 канал опублікував повний аудіозапис, на якому Сергій Куюн вимагає у БРСМ  тис: «Ви подразник, який всіх заї*ав вже»

На думку експертів, за шантаж і вимагання Куюн ризикує отримати сукупно до 10 років в’язниці. «Куюн типовий медіа-кілер. Він захищає інтереси ОККО, борючись з конкурентами, скажімо так, на цьому досить конкурентному ринку», – прокоментував політичний експерт Олексій Голобуцький.

Після відмови БРСМ платити проти неї використовували весь арсенал медійних інструментів, говориться в розслідуванні. В цілому кампанія по дискредитації БРСМ в медіа та соцмережах триває з січня 2021 року і коштувала замовникам мільйони гривень. За даними блогера Олександра Лося, тільки на очорняти публікації в інтернеті Куюн і його компанія «А-95» витратили близько 100 тис. дол. Ще в стільки обійшлося стримування негативу проти мереж ОККО, WOG та самої «А-95». Більше 2,5 млн грн коштувала зовнішня антиреклама БРСМ, ще $ 20 тис. – випуск програми «Гроші» на 2 + 2, в якому демонізували БРСМ.

Нагадаємо, 13 липня в рамках кримінальної справи за фактом оптимізації оподаткування поліція провела 5 обшуків в групі «А-95», квартирах Сергія Куюна і його брата Артема Куюна. Вилучили техніку і 104 тис. дол. готівкою.

Джерело: Народна Правда