Лікарі розповіли, як правильно мити фрукти і овочі. Ми все робили не так?!

Лікарі розповіли, як правильно мити фрукти і овочі. Ми все робили не так?!
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Всі знають, що свіжі фрукти і овочі корисні для здоров’я. Але, виявляється, щоб ці продукти приносили в ваш організм максимальну кількість поживних речовин, їх потрібно перед цим ще правильно помити! І при цьому – іноді не зовсім так, як ми звикли це робити.

Loading...

Список найкращих способів мити свіжі овочі і фрукти опублікувала всесвітньо відома діетологіня Синтія Сасс в авторитетному виданні Health.com, опитавши перед цим своїх колег, лікарів і вчених по правильному “очищення” продуктів з городу.

Чому взагалі потрібно мити продукти?

Перш за все – щоб позбутися від грунту і пилу, які можуть осідати на плодах.

Але є й інші причини, серед яких – різноманітні мікроби і можливі пестициди, які можуть завдати сильної шкоди здоров’ю.

“Дієтичні пестициди можуть бути пов’язані з несприятливими репродуктивними наслідками для жінок, зокрема меншою ймовірністю вагітності. На фертильність чоловіків також може негативно вплинути вживання продуктів з високим рівнем залишків пестицидів”, – говорять експерти.

Ось як слід мити фрукти і овочі

Як би це дивно не звучало, але в світі існують надійні і науково обґрунтовані способи мити фрукти і овочі будинку!

Отже, миття овочів в ідеалі має відбуватися за наступним алгоритмом:

Ретельно вимийте руки з милом і теплою водою (не менше 20 секунд) Перевірте продукти, чи немає серед них гнилих. Виріжте пошкоджені або “забиті” місця на свіжих фруктах і овочах. Але якщо велика частина продукту вражена гниллю, то не намагайтеся “врятувати” плід Ретельно промийте всі продукти під проточною водою Для твердих продуктів (наприклад, огірків чи моркви) можна використовувати спеціальну щітку для чистки

Лікарі розповіли, як правильно мити фрукти і овочі. Ми все робили не так?!

Щітка для чищення овочів (фото: amazon.com)

Після цього потрібно протерти продукти чистим тканинним або паперовим рушником, що ще зменшить кількість бактерій, які можуть бути присутніми на поверхні після миття Знову ретельно вимийте руки з милом і тільки після цього приступайте до смакоти

“Навіть якщо ви не плануєте є шкірку (наприклад, коли мова йде про кавун), все одно важливо промивати продукт, тому що бруд і бактерії можуть переноситися з поверхні під час чистки”, – попереджають фахівці з Управління з продовольства і медикаментів США.

До слова, покупні зелень і овочі в вакуумних пакетах, які “готові до вживання”, експерти дозволяють не перемивати. Якщо, звичайно, це чітко вказано на упаковці.

Як не треба мити продукти

Лікарі не рекомендують мити фрукти і овочі з милом, за допомогою миючих засобів або пральних порошків.

Все тому, що плоди пористі, а значить мило і побутові миючі засоби можуть поглинатися фруктами і овочами. І навіть якщо ви ретельно змиєте хімію водою, подальше споживання такого соковитого персика може викликати, м’яко кажучи, нездужання.

Більш того, ще й зайвий раз ризикуєте забруднити землю різноманітними фосфатами.

“Замочений” в воді виводить пестициди з фруктів і овочів?

Виявляється – не зовсім. У більшості випадків миття і замочування можуть привести лише до деякого зниження рівня залишків пестицидів. Про це, зокрема, йдеться в дослідженні, опублікованому журналом Science of Food of Food and Agriculture в 2018 році.

“Так, це дійсно трохи допомагає. Але важливо відзначити, що користь від вживання п’яти-семи порцій продуктів щодня значно підвищує ризик впливу пестицидів, в них можуть міститися. У будь-якому випадку пам’ятайте: хоча миття повністю не видаляє хімію з фруктів і овочів, але все одно краще вживати ці продукти – користь від вітамінів нівелює шкоду від пестицидів “, – говорять вчені.

Також експерти нагадують, що вирощені на власному городі продукти містять набагато нижче рівень пестицидів. Однак навіть органічні, свіжі продукти потрібно мити, перш ніж їх вживати!

Оцет вбиває шкідливі мікроби?

Ви могли чути, що оцет – один із способів очистити ваші продукти від усякої “хімії”. Це не зовсім правда.

Так, нещодавно американські вчені провели дослідження: салат, брокколі, яблука і помідори піддавали дії бактерій, а потім очищали двохвилинним замочуванням в проточній воді, 5% -Розчин оцту, 13% -Розчин лимона, промивали під водою з осмосу, чистили щіткою і вологою серветкою.

І результати дещо відрізнялися. Але залежали не тільки від методу очищення, а й від виду продукції.

Наприклад, попереднє замочування у воді перед миттям значно зменшило кількість шкідливих бактерій в яблуках, помідорах і салаті, але не в брокколі.

А вміст бактерій на поверхні салату після замочування в розчинах лимона або оцту не суттєво відрізнявся від рівня вмісту пестицидів в салаті, настояним в простий холодній воді з-під крана.

важливо пам’ятати

Крім миття продуктів, є і інші важливі поради щодо збереження ваших фруктів і овочів в безпеці:

вибирайте продукцію, яка не ушкоджена гниллю і не «прибита” тримайте фрукти і овочі подалі від сирого м’яса і морепродуктів не просто в холодильнику, а навіть в продуктовому візку в супермаркеті готуючи страви, обов’язково використовуйте окрему обробну дошку для овочів і фруктів і ніколи не кладіть салат або нарізані свіжі продукти на поверхню, де раніше лежало сире м’ясо або яйця зберігайте заздалегідь нарізані свіжі фрукти і овочі (ягоди, диню, салат і т.д.) в холодильнику при температурі не більше 4-5 градусів.

Читайте про те, які речі в будинку крадуть з нього “грошову енергію” і перетворюють вас в банкрута.

Джерело: Народна Правда
загрузка...