Понад 70 тисяч публікацій у всьому світі за півроку: зарубіжні ЗМІ реагують на незаконне переслідування Зеленським Медведчука

Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Понад 70 тисяч публікацій у всьому світі за півроку – так зарубіжні ЗМІ масово реагують на незаконне переслідування президентом Володимиром Зеленським лідера української опозиції Віктора Медведчука. Це остаточний вирок Зе-владі, яка за кордоном асоціюється з політичними репресіями і провалами на всіх фронтах.

Так, європейське видання Luxembourg Herald зазначає, що Медведчук в суді розгромив всю “доказову базу”, зібрану проти нього ручною прокуратурою. І пообіцяв і надалі протистояти курсу Зеленського, який, на думку політика, веде Україну в нікуди. Сфабрикована справа щодо Віктора Медведчука виглядає настільки убого, що важко навіть уявити, як чинна влада буде виправдовуватися за свої незаконні дії – пише французька газета Agora Vox.

Loading...

Agora Vox:

– Прокуратура, яка представила в судовому засіданні документи звинувачення, виглядала напрочуд убогою. Дійшло до того, що спеціально підібраний у цій справі суддя звернувся до них з безліччю скарг. Схоже, він зрозумів, що вони хотіли, щоб на нього була покладена вся відповідальність за циркове видовище, яким став судовий процес, і тому він відпустив підозрюваного куди завгодно.

Через репресивний тиск на Віктора Медведчука і представників опозиційної партії в Україні президент Росії Володимир Путін дуже злий на Зеленського і тому відмовляється з ним зустрічатися в будь-якому форматі, підкреслюють іноземні журналісти. А переслідування Зеленським Медведчука втягує Україну в небезпечну гру з Росією, пише німецьке інформагентство Deutsche Welle.

Суд над лідером ” опозиційні платформи – за життя” – найбільшою опозиційною силою країни є ще одним доказом того, що влада використовує всі політичні інструменти в боротьбі зі своїми критиками. Про це пише швейцарське видання Zűrsch-Weekly News Review.

Американське видання Associated Press підкреслює, що переслідування лідера опозиції є спланованою акцією Зеленського, розпочатої ще в лютому.

Associated Press:

– Нові звинувачення є частиною ширшої кампанії проти Медведчука, розпочатої владою в лютому, коли його фінансові активи були заморожені на три роки. У лютому влада також закрила три телеканали-112, Zik і NewsOne. Його партія назвала нові звинувачення проти Медведчука ” відкритою і цинічною політичною розправою.

ДМИТРО ВАСИЛЕЦЬ, ЖУРНАЛІСТ:

– У них головна мета-це знищення опозиції системної і дискредитація опозиції в очах людей. І вони вважали, що через такі необдумані дії з ліквідацією 3-х телеканалів , а потім і 4-го з ефіру . Я думаю, що вони вважали, що цього вистачить . І потім вже почалися кримінальні процеси, і спробували вже тоді посадити у в’язницю людину за сфабриковані звинувачення.

Президент Зеленський всіляко намагається прибрати Медведчука з політичної арени, зазначає німецьке газета “Зюддойче цайтунг”. Адже саме Віктор Медведчук-патріот своєї країни, намагається виправити безлад в Україні-зазначають політичні експерти.

Світлана Кушнір, політичний експерт:

– Мені, здається, влада думала, що перші кроки наступу на опозицію, на Віктора Медведчука, повинні були його залякати. Ми пам’ятаємо санкції, які були введені в лютому 2021 року проти Медведчука, його дружини Марченка. Влада сподівалася, що вони зберуться і підуть, і будуть десь за кордоном. Але не тут-то було.

ВОЛОДИМИР ШАМІН, ПОЛІТТЕХНОЛОГ:

– Зеленському і його банді дуже заважає Медведчук. Тому що він – альтернатива руйнівній політиці чинної влади. Медведчук-це інший шлях розвитку держави. Шлях суверенітету, економічного і наукового потенціалу. Це не подобається західним кураторам Зеленського, це не подобається самому Зеленському, маніакально боїться втратити владу.

Що робити Зеленському? Правильно-продовжувати політичне і правове свавілля, наївно сподіваючись знищити лідера опозиції.

Володимир Чемерис, політичний експерт:

– Люди в Європі і в усіх країнах розуміють, що це політичне переслідування однозначно.

ОЛЕКСІЙ КУРАКІН, БЛОГЕР:

– Страх через те, що не вдалося заглушити “кварталівським” шоу суспільний запит на сильного і харизматичного лідера, на реальне народовладдя, на об’єднавчу і миротворчу внутрішню політику, на прагматичну дипломатію, економіку, що працює на інтереси громадян. Більш того, цей запит тільки посилився. І що найжахливіше для всіх цих псевдовслуг народу-сьогодні все більше громадян готові довірити реалізацію своїх очікувань лідеру опозиції, голові політради партії “опозиційна платформа – за життя” Віктору Медведчуку.

Судячи з усіх цинічних дій української влади, британське видання Financial Times робить висновок, що Зеленський домагається прихильності адміністрації свого американського колеги Джо Байдена. І робить все, щоб догодити своїм західним друзям. На початку лютого, коли нинішня влада в особі президента Зеленського почала репресії проти Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко, А також інших опозиційних політиків і телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZiK, ЗМІ по всьому світу написали 70 531 публікацій про несправедливе переслідування опозиції в Україні, опозиції Віктора Медведчука.

Джерело: Народна Правда
загрузка...