Україна здобула перше золото на Олімпіаді-2020 і завоювала першу в історії медаль в артистичному плаванні

Україна здобула перше золото на Олімпіаді-2020 і завоювала першу в історії медаль в артистичному плаванні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Український спортсмен (греко-римська боротьба) і народний депутат Жан Беленюк приніс Україні першу золоту медаль на Олімпійських іграх в Токіо.
Суперником Беленюк був угорець Віктор Лерінц.

Для українського спортсмена Олімпійські ігри в Токіо були другими в кар’єрі. На Олімпіаді в Ріо Беленюк отримав срібло з греко-римської боротьби у вазі до 85 кг.

Відзначимо, сьогодні для України в цілому хороший день. Так, на Олімпійських іграх українки Марта  Федина та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні – це перша олімпійська нагорода України за всю історію в цьому виді спорту.

За виступ у фіналі українки отримали 95.6 балів.

А український спортсмен Парвіз Насибов (вага до 67 кг) завоював срібну медаль з греко-римської боротьби. Насибов в фіналі програв іранцю Мохаммаду Резе Гераї з рахунком 1: 9.

Крім того, українська борчиня Ірина Коляденко перемогла в бронзовому фіналі Олімпіади в Токіо у вазі до 62 кг. У півфінальній сутичці Ірина програла чемпіонці світу 2019 року Айсулуу Тинибековой.

Український плавець 19-річний Владислав Бухова залишився за межами фіналу Олімпійських ігор в Токіо на дистанції 50 м вільним стилем. Йому не вистачило 0,05 секунди.

Джерело: Народна Правда