Довели до відчаю: через що ветеран АТО Прохнич прийшов до Кабміну з гранатою

Довели до відчаю: через що ветеран АТО Прохнич прийшов до Кабміну з гранатою
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Колишній боєць батальйону “Айдар” Володимир Прохнич, який 4 серпня зайшов до будівлі Кабінету міністрів з гранатою, знаходиться у жахливому стані і має ознаки сильного психічного виснаження.

Loading...

Про це “Сегодня” розповів його друг капелан Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Анатолій Кушнірчук.

На його думку, треба дивитися звернення, з яким Прохнич приходить в Кабмін:

“Він звертався в різні інстанції як інвалід II групи. Я не знаю, чого торкалися звернення. Але це людина, у якої насправді немає нічого. Він нічого ні в кого не просив. Він напевно хотів отримати те, що йому належить як інваліду II групи або учаснику бойових дій. Вони або проігнорували, або відмовили, і його це довело до такого стану відчаю”.

Він також додав, що не вірить в те, що Володимир міг підірвати людей в Кабінеті міністрів:

“Людина захищала Україну, готовий був померти і сто разів помирав за Україну. І тут прийти в центр міста і щось зробити – не вірю. Я просто розумію, що він був доведений до відчаю і він не знав більше, як донести свої вимоги”.

За словами Кушнірчука, у Володимира сильне психічне виснаження, він потребує медичної допомоги:

“Це так треба було довести людину до відчаю! У нього не виявлено в крові ані алкоголю, ані наркотиків. Висновок медиків: має глибоке доведення до відчаю. Має високий тиск. Я сподіваюся, що адвокати будуть боротися за те, щоб цій людині дали примусову госпіталізацію і допомогли відновити здоров’я”.

Як відомо, Володимир з перших днів Революції Гідності був на Майдані, а коли почалася війна на сході України і формувалися перші підрозділи добровольчих батальйонів, одним з перших поїхав на фронт. Зараз вже є адвокати, які погодилися працювати безкоштовно.

Раніше глава Нацполіціі Ігор Клименко повідомляв , що відносно чоловіка, який нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, відкриють кримінальні виробництва за 4 статтями, одна важка – захоплення заручників. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...