Медведчука підтримує весь світ, це доводять 70 тис. публікацій у зарубіжних ЗМІ, а Зеленського – лише його “зелені кнопочки”

Медведчука підтримує весь світ, це доводять 70 тис. публікацій у зарубіжних ЗМІ, а Зеленського – лише його “зелені кнопочки”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Те, що впродовж кількох минулих місяців провідні світові ЗМІ опублікували понад 70 тис. публікацій, обурюючись несправедливими незаконними репресіями української влади щодо лідера опозиції Віктора Медведчука, свідчить про те, що його підтримує весь світ, а президента Зеленського, який щодня дедалі сильніше перетворюється на трагікомічний образ містечкового диктатора, – лише його “зелені кнопочки”. І тільки тому, що отримують у конвертах щомісячну “подяку” за роботу слухняних бовванчиків, що натискають на потрібні кнопки під час голосування у Верховній Раді. Але перекрий грошовий краник – і “молода кров” одразу ж побіжить продаватися тим, хто більше заплатить за їхні послуги. 

Loading...

На відміну від “слуг народу”, представники “Опозиційної платформи – За життя”, як у Раді, так і на місцях, – це люди твердих принципів, які не змінюють своїй ідеології та виборцям. А все тому, що голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук такий самий. Він досвідчений професіонал і чесний політик, який має настільки великий запас мужності, що не злякався репресивної машини, запущеної проти нього силовиками Зеленського, і не поїхав з України. Усе тому, що правда на його боці, і він готовий відстоювати своє чесне ім’я в суді, на пух і прах розбиваючи всі “докази”, сфабриковані владою. І те, що ці документи “криворізької юридичної школи” шито білими нитками, незабаром доведе Європейський суд із прав людини, який уже почав розглядати позов Медведчука щодо незаконного тримання його під домашнім арештом. 

У підсумку Зеленський ще більше зганьбиться, а весь світ отримає абсолютно стовідсоткове підтвердження того, що в Україні дійсно здійснюються репресії щодо тих, хто більший професіонал і хто дозволив собі думати врозріз з лінією партії “Слуга народу”. 

Медведчук же, навпаки, дістане ще більшу підтримку світових лідерів, як Заходу, так і Сходу, мільйонів простих українців, ще сильніше зміцнивши свої позиції як наступного глави держави, який зможе нарешті вивести Україну з того економічного й політичного колапсу, в який весело з жартами увігнав її колишній комік зі своїми кишеньковими гумористами.  

Ігор Вальський

Джерело: Народна Правда