Ніцой заявила, що Росія “поцупила” в України російську мову

Ніцой заявила, що Росія “поцупила” в України російську мову
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Скандальний український письменник Лариса Ніцой заявила, що російську мову треба називати московською, адже історично це правильно, бо Росія “поцупила” назву мови.

Своєю думкою вона поділилася в ефірі каналу “Україна 24”.

Loading...

Ніцой дорікнула українцям, які заявляють, що не готові відмовитися від спілкування російською, підкресливши, саму назву  мови “поцупили”: “Російську мову – нашу назву, у нас “поцупили”.

Письменник радить називати її “московською мовою”, а Росію – Московією.

Вона також вказала, що її обурює засилля російської мови на українському телебаченні і радіо, серед політиків, в громадському просторі і просто в побуті:

“Телевізор вмикаєш, там переважно все звучить московською, радіо – купа московського. Все спілкування наше і далі триває по звичці на московській”.

Скандальна письменниця Лариса Ніцой заявила , що дітей українських громадян, які опинилися на окупованих територіях, не можна приймати в дитячі табори знаходяться на підконтрольній Києву території.

Скандальна письменниця Лариса Ніцой назвала гравця збірної України з футболу Артема Довбіка «мосКовітом» і отримала після цього критику на свою адресу. Після цього вона назвала «слабаками» тих, хто заступився за спортсмена, розповівши про те, як страждають україномовні підлітки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...