ОПЗЖ найближчим часом неминуче вийде в лідери серед усіх партій України

ОПЗЖ найближчим часом неминуче вийде в лідери серед усіх партій України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Оригінал – на сторінці Вадима Рабіновича у Facebook

“Іскра”. Цьому рейтингу віриться набагато більше, ніж проплаченим рейтингам провладних ЗМІ.

Loading...

Отже: 21,4% – СН, 19,1% – ОПЗЖ, 18,5% – ЄС, 12,6% – Батьківщина.

Коментар “Іскри”:
Рейтинг “слуг народу” стабільно падає. З настанням чергової хвилі епідемії, за якої черговий локдаун буде неминучим, рейтинг “слуг” просяде ще більше. Осінні платіжки з новими тарифами, підвищеними на догоду МВФ, доб’ють його остаточно. Прогнозуємо “слугам” +/-15%. Це традиційний рівень підтримки для провладної в країні влади.

ОПЗЖ найближчим часом неминуче вийде в лідери серед усіх партій України

Щодо ОПЗЖ:
Ще навесні рейтинг ОПЗЖ зрівнявся з рейтингом “слуг”, а, за деякими даними, випередив його. Саме тоді з боку влади і пішла потужна хвиля пресингу, спрямована проти лідера партії В. Медведчука. Зрозуміло, кілька відсотків кампанія з його дискредитації все-таки забрала, але не критично. Зараз, бачачи те, як безмежно влада тримає Медведчука під домашнім арештом, не в силах пред’явити йому хоч якісь доказові звинувачення, народ вже розуміє, що Медведчука було обрано антинародною владою як мішень для найбільшої для них загрози – зростальної ОПЗЖ. Деяким чином те, що відбувається з Медведчуком, тепер може спрацювати навіть у плюс опозиції.

Від “слуг” ОПЗЖ зараз відділяє усього 2%. Беручи до уваги те, як влада ось уже кілька місяців пресує опозицію, і те, як Банкова паралельно з цим з метою дроблення електорату спішно активувала Мураєва та інші відтягувальні проекти, це досить непоганий результат. Додавши до 19,1% ОПЗЖ відсотки розкольників на зразок Мураєва і йому подібних, отримуємо впевнене лідерство. Власне, і без “праці” “наших” розкольників, за швидкого падіння “слуг” ОПЗЖ неминуче вийде в лідери.

Про стратегію “слуг”:
Найкращий для “слуг” противник на можливих дострокових парламентських – ЄС Порошенка. Тому саджати його ніхто і не збирався попри регулярний гучний піар на темі саджання Петра деяких представників “слуг”. Навіщо саджати того, хто несе тобі нехай частину, але все ж синьо-білого виборця, на якому “слуги” і прийшли до влади? Ненависть до Порошенка, два роки оголошувана з трибуни під зеленим прапором, – серйозний фактор для тих, хто ненавидить Петра Олексійовича, і потужний стимул усім заблукалим в інформаційних нетрях провладних ЗМІ знову проголосувати за “слуг”. Тому “зелені” Порошенка не саджають – із ним вигідно боротися. А деяким – продовжувати піаритися.

Як ми бачимо за рейтингом, обрана стратегія “слуг народу” щодо виведення ЄС у свої головні противники почасти працює – ЄС недалеко від ОПЗЖ. Але що в цій стратегії радує, так це те, що Зеленський у своєму піарі зробив ставку на націоналізм, русофобію, саботаж мирних ініціатив щодо Донбасу – саме на те, що є близьким електорату Порошенка, але аж ніяк не прихильникам ОПЗЖ. Електоральне ж поле опозиції “слугами” не обробляється взагалі. За винятком лише тих, хто все ще вірить у саджання “слугами” Порошенка і готовий заради цього знову повірити в міфічного Голобородька. Але цих вже небагато.

Очевидно, що стратегія Зеленського розраховувалася з урахуванням того, що пресинг владою опозиції призведе до втечі з країни Медведчука і, як результат, до дискредитації та повного провалу ОПЗЖ. Було вирішено Зеленському робити акцент на електорат Порошенка і, борючись тільки з ним, йти на другий термін.
Але не вийшло. Медведчук не втік, і його перебування під арештом в очах “синьо-білого” електорату тепер робить із нього борця із Зе-режимом. Синьо-біле поле Зеленським втрачено, але і поле Порошенка, як ми бачимо, від “слуг” відвертається.

На нас чекає подальше падіння рейтингу “слуг” і зростання опозиції.

Вадим Рабінович

Джерело: Народна Правда
загрузка...