Судді Печерського та Київського апеляційного судів не зможуть повторити шлях своїх колег Чернушенка, Чауса, Отрош і Кірєєва. Їм час думати, куди тікати

Судді Печерського та Київського апеляційного судів не зможуть повторити шлях своїх колег Чернушенка, Чауса, Отрош і Кірєєва. Їм час думати, куди тікати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Оригінал – на сайті “Кореспондент

Судді Печерського та Київського апеляційного судів, які з благословення Банкової влаштовують судилище над лідером опозиції Віктором Медведчуком, очевидно, поки не усвідомлюють, наскільки кривою доріжкою вони йдуть. Адже вже найближчим часом вони можуть втратити статус “осіб, наближених до імператора”, і перетворитися на втікачів, які судорожно намагаються знайти міце в світі, де їх не зможуть знайти і покарати за всією суворістю закону. 

Loading...

Свого часу й Інна Отрош, й Антон Чернушенко, колишні голови Печерського райсуду Києва та Київського апеляційного суду, і Родіон Кірєєв, колишній суддя Печерського райсуду, й екс-голова Дніпровського райсуду столиці Микола Чаус були впевнені, що вони всесильні і можуть виносити будь-які рішення, які йдуть урозріз не тільки із законами України, а й зі здоровим глуздом. Однак після зміни влади в країні швидко злетіли зі свого п’єдесталу і з ганьбою втекли з України. 

Сьогоднішні судді з успіхом повторюють долю своїх попередників, підігруючи Зеленському і продовжуючи репресії щодо Віктора Медведчука. Ось тільки вони забувають про одне: Зеленський – не назавжди. У країні все більше людей незадоволені його діями, які спрямовані на знищення економіки і соціальної політики. А що буває після того, як люди виходять на Майдан – ми всі чудово пам’ятаємо. Однак втекти до Росії, як це вийшло в Отрош і Кірєєва, повторити їхній шлях, їм не вдасться. Та й у Європі отримати статус, який не дозволить їх повернути до України, їм буде проблематично. Адже Віктора Медведчука, на відміну від Зеленського, світові лідери поважають. Тому жодна країна в світі їх точно не вкриє, і вони дадуть відповідь за всі свої діяння.

Тому поки ще судді Вовку залишається пригадувати, як махати сапкою в городі, приглядати десь хатинку та приміряти коротенькі шортики. Чаусу вони дуже пасують. Адже єдиний шанс для нього та й усіх інших – це сховатися в якомусь глухому селі і не висовуватися найближчі років 50. І то, навряд чи це допоможе, оскільки команда професіоналів, яку приведе з собою Віктор Медведчук після зміни влади, коли Зеленський зі своїм “другом корупційних схем” Єрмаком постануть перед законом, знайде їх усіх.

Анна Панфілова

Джерело: Народна Правда
загрузка...