У МОН оцінили ймовірність “дистанційки” в школах восени

У МОН оцінили ймовірність “дистанційки” в школах восени
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

У Міністерстві освіти і науки України поки не бачать перспектив повернення до дистанційної освіти. Але через поширення штаму “Дельта” така ймовірність існує.

Loading...

Відповідну заяву зробив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет виданню “Слово і діло”.

Відповідаючи на питання про перспективи повернення дистанційна освіта з вересня 2021, Шкарлет сказав: “Станом на зараз, в принципі, перспектив немає”.

У той же час він нагадав, що осінь пов’язана з похолоданням, а в міжсезоння завжди зростає кількість захворювань.

“Не тільки на ковід, але і на звичайні гострі респіраторні хвороби. Це – перша особливість. І друга особливість, яка може вплинути на повернення дистанційна освіта – це поширення штаму” Дельта “, всіх інших нових штамів коронавируса, які взагалі виникають в світі. Тому ймовірність завжди є, в будь-якому випадку “, – додав він.

Шкарлет нагадав, що сьогодні норма, ініційована Міністерством охорони здоров’я, при наявності 80% вакцинованого педколективу навчальні заклади будуть вчитися в повноформатному варіанті в жовтій, помаранчевої і навіть червоною зонах.

А згідно з даними опитування фонду “Демократичні ініціативи” та КМІС, абсолютна більшість батьків учнів в Україні (65%) виступають проти дистанційної освіти, оскільки ця форма призвела до зниження рівня успішності дітей.

Раніше, ЄС схвалив українські цифрові COVID-сертифікати на технічному рівні. Тепер очікується політична частина взаємного визнання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...