Зеленський звернувся до жителів Донбасу: “Любите Росію, переїжджайте”

Зеленський звернувся до жителів Донбасу: “Любите Росію, переїжджайте”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський назвав помилкою проживання на непідконтрольній території Донбасу людей, які при цьому не люблять Україну. Він рекомендував їм переїжджати безпосередньо в Росію.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю телеканалу “Дом”.

Loading...

“Та частина людей, яка живе сьогодні на окупованій частині Донбасу і Криму повинні зрозуміти (ще раз: це не про те, що хтось когось виганяє, я хочу бути зрозумілий): Батьківщина, чи ти гість. Я вважаю, що якщо ти живеш на території тимчасово окупованого Донбасу і вважаєш, що “наше діло праве, ми росіяни!” – це велика помилка – залишатися жити на Донбасі. Це ніколи не буде російською територією “, – заявив Зеленський.

На його думку, люди, які люблять Росію, повинні покинути Донбас:

“Неважливо, скільки це часу буде окуповано. Як стіна в Німеччині. У будь-якому випадку люди, історія, скористаються моментом і стіна впаде. Якщо не домовляться, все одно скористаються моментом люди … Любиш Росію і вважаєш, що все життя відчував, що територія України – це Росія – потрібно в ім’я своїх дітей і онуків їхати і шукати собі місце в Росії – це правильно”.

Президент Володимир Зеленський раніше заявив , що окуповані Російською Федерацією Крим, Донецька та Луганська області скоро повернуться до складу України, додавши, країна-агресор ніколи не буде любити ці землі так, як українці.

Президент України Володимир Зеленський зустрінеться зі своїм американським колегою Джо Байденом 30 серпня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...