Як зрозуміти, що ви підчепили штам коронавірусу Дельта: симптоми сильно відрізняються

Як зрозуміти, що ви підчепили штам коронавірусу Дельта: симптоми сильно відрізняються
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Штам коронавірусу Дельта зафіксований в Україні в 147 випадках. Його небезпечна особливість полягає в більшій репродуктивності – від однієї людини може захворіти більша кількість людей.

Про симптоми “Дельта”, які відрізняють його від попередніх штамів COVID, розповів лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук Віктор Петров в ефірі каналу LIVE.

Лікар зазначив, що пацієнти звертаються до нього з більш яскравою клінічною картиною не на другий-третій день її проявів, а вже в перший. Люди звертаються з високою температурою, лихоманкою, шлунково-кишковими проявами (блювота, нудота, діарея), чого раніше не було.

Нова мутація вражає не тільки органи нюху (смак, запах), багато хто скаржиться на туговухість.

Спостерігаються і парестезії, тобто, людина відчуває певний біль на шкірі, що не було характерно для COVID раніше.

Американські спецслужби отримали доступ до генетичних даними про віруси з лабораторії Ухань (Китай). Дослідження цих даних може стати ключем до розкриття походження коронавируса SARS-CoV-2, який провокує хворобу COVID-19.

Нагадаємо, Kyiv School of Economics прогнозує , що новий спалах COVID-19 в Україні очікується вже протягом найближчих двох тижнів. Вже зараз 20 областей демонструють тривожний тренд по захворюваності.

Джерело: Народна Правда