Обійми Магучіх та Ласіцкене: за спортсменку заступився Філатов

Обійми Магучіх та Ласіцкене: за спортсменку заступився Філатов
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Призерка Олімпійських ігор в Токіо українка Ярослава Магучіх зробила спільне фото зі спортсменкою Марією Ласіцкене, яка представляє Росію, має звання капітана Збройних сил Росії, а в 2018 році стала довіреною особою Володимира Путіна на виборах президента РФ.

Магучіх при цьому є молодшим лейтенантом ЗСУ, через знімок її вже викликали “на килим” до заступника міністра оборони України. Суть розмови вже зрозуміла, адже Анна Маляр раніше публічно нагадала, що російсько-українська війна накладає певні обмеження на спортсменів, які представляють Україну на міжнародних змаганнях.

Не усі зайняли позицію Міноборони. Наприклад, український каратист, бронзовий призер Олімпіади-2020 Станіслав Горуна заявив, що спорт знаходиться поза політикою: “В Олімпіаді немає політики! Залиште політику державним діячам і не вплітає політику в усе підряд”.

Зараз за спортсменку заступився і мер Дніпра Борис Філатов:

“Ти виграєш олімпійську медаль. Тебе переповнюють неймовірні емоції. Тебе – 19-річну дівчину, зовсім дитину, юну, безглузду, таку, що зовсім не бачить ніякого життя за нескінченними виснажливими тренуваннями. Ти робиш фотографію. Може навіть не розуміючи в той момент своєї маленької, але такої непростимої помилки. І тебе починають цькувати. Тисячі диванних “патріотів”, які зробили для своєї країни в тисячу разів менше, ніж ти”.

Обійми Магучіх та Ласіцкене: за спортсменку заступився Філатов

Напередодні в Токіо завершилися Олімпійські ігри 2020, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня. Україна завоювала місце в ТОП-20 серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю завойованих нагород. Наші 153 спортсмени змогли завоювати 19 олімпійських медалей: 1 – золото, 6 – срібло, 12 – бронза.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт вже назвав це великим успіхом.

Джерело: Народна Правда