Денисова повідомила про масове вбивство українців у колонії ОРДО

Денисова повідомила про масове вбивство українців у колонії ОРДО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Кіровській виправній колонії №33, що розташована на тимчасово окупованій території Донецької області, бойовики вбили трьох громадян України.

Про це повідомляє омбудсмен Людмила Денисова в Telegram.

За її словами, всі загиблі були засудженими ще до початку військової агресії на сході.

“Один з убитих звертався до мене з проханням перевести його для відбування покарання на підконтрольну уряду України територію”, – пише Денисова.

Вона також додала, що процес переведення осіб з непідконтрольних уряду України територій заблокований окупаційною владою:

“Передача засуджених з тимчасово окупованої території Донецької області не здійснюється з початку 2019 року, що зробило їх заручниками ситуації. Зараз переведення з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей чекають 450 громадян України, серед них 70 – довічних”.

Про те, що мова йде про 3 загиблих в ефірі каналу “Дом” повідомила представник окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) української делегації в ТКГ Тетяна Іванова.

Як повідомлялося раніше, навесні в списку України на обмін полонених з ОРДЛО перебували 285 українців – вони знаходяться на окупованій території Донбасу.

Джерело: Народна Правда