Логіка і воля Віктора Медведчука врятувала Україну від повномасштабної громадянської війни, – експерт

Логіка і воля Віктора Медведчука врятувала Україну від повномасштабної громадянської війни, – експерт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Україну від повномасштабної громадянської війни врятували тільки логіка і воля голови політради “Опозиційної платформи – За життя”, народного депутата Віктора Медведчука. Про це у своєму блозі написав публіцист Денис Жарких, повідомляє УБР.

Loading...

Саме це, за його словами, і стало однією з причин, чому опозиційний політик був включений екс-президентом Петром Порошенком до списку ключових переговірників з ОРДЛО.

“Смішно читати “патріотичні” оцінки цієї діяльності, типу, Медведчук продавав Москві українські інтереси. Реально все було навпаки. Армія повстанців за підтримки Росії цілком могла увійти до Києва, про що вони відкрито говорили. Так що Петро Порошенко включив Медведчука в переговірники не від хорошого життя. І тільки логіка і воля Віктора Медведчука врятувала Україну від повномасштабної громадянської війни”, – зазначив Жарких.

Публіцист нагадав, що Медведчук звільнив з полону понад 1500 українців.

 “Далі пішов порятунок людей з полону. Поїздки по обстрілюваних територіях і мінних полях. Хочу зауважити, що Медведчук рятував людей зовсім не своїх політичних поглядів, більше того, протилежних. І все ж рятував, піддавав себе реальній небезпеці, але ніколи і ніде цим не бравірував (знову відхилення від поведінки українського політика)”, – додав він.

Нагадаємо, влада ОРДЛО ще на початку року готова була в односторонньому порядку повернути Україні чотирьох жінок, про звільнення яких домовився голова політради “Опозиційної платформи – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук. Наталія Стеценко, Наталія Савченко, Катерина Котенко та Світлана Довгаль кілька років перебувають у їхніх в’язницях за звинуваченням у шпигунстві. Ще 20 січня вони могли б бути вдома. Однак влада за фактом заблокувала цей процес, і жінки, частина з яких важко хворі, досі перебувають за гратами.

На думку екс-голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, звільнення чотирьох українок, які вже кілька років перебувають у в’язницях ОРДЛО зірвалося через те, що глава офісу президента Андрій Єрмак захотів, щоб їх передали йому особисто.

Джерело: Народна Правда
загрузка...