Проблеми з вагою і освітою: складено портрет середньостатистичного українця

Проблеми з вагою і освітою: складено портрет середньостатистичного українця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Державна служба статистики склала портрет середньостатистичного українця.

Дані отримані в ході вибіркового обстеження умов життя домогосподарств.

Зріст

Середній зріст українця віком від 18 років становить 169 см (жінки – 164 см, чоловіки – 175 см).

Вага

Середня вага становить 75 кг (жінки – 71 кг, чоловіки – 80 кг).

При цьому великий відсоток людей мають проблеми з вагою: знижену масу тіла мають 1,2% українців, нормальну масу тіла – 42,4%, надлишкову масу тіла – 39,9%, ожиріння – 16,0%, крайнє ожиріння – 0,5%.

Освіта

Частка населення віком від 25 років і старше, що має рівень освіти не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (базова вища), становить 29,7%. Середня тривалість навчання осіб у віці 25 років і старше становить 12,4 років.

Опитування Центру Разумкова показало, що 68% українців довіряють Збройним силам України, 64% – волонтерам і церкви (63,5%). Найменше українці довіряють російським ЗМІ, чиновникам, Верховній Раді та судам.

Як повідомлялося раніше, дві третини українців (67,1%) вважають себе бідними, 31,9% кажуть, що вони не бідні, але й не середній клас. Про це свідчать дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств за 2020 рік Державної служби статистики.

А дані опитування Research & Branding Group показують, що переважна більшість (81%) українців вважають себе патріотами. При цьому кожен десятий (12%) не любить свою країну.

Джерело: Народна Правда