Росія може атакувати Україну: екс-радник Путіна заявив про сигнали Кремля

Росія може атакувати Україну: екс-радник Путіна заявив про сигнали Кремля
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Росії Володимир Путін чітко дав зрозуміти, що чекає коли в Україні станеться повстання, щоб масштабно атакувати нашу країну.

Про це заявив в ефірі телеканалу “Україна 24” екс-радник Путіна Андрій Ілларіонов:

Loading...

«Стосовно того, чи може бути масове вторгнення російських регулярних військ в Україну. Да може. Перш за все Путіну хотілося б, щоб в Україні сталося щось типу Майдану, повстання, руху з боку українських громадян. У згаданій статті Путіна він чотири рази говорить про мільйони українців, яким набридло, які втомилися, повинні встати, взятися за зброю і повалити нинішню владу. Він не випадково це говорив і писав, він посилав сигнали для підняття заколоту. Він подає сигнал п’ятій колоні для підняття заколоту».

Якщо таке станеться, вважає він, то для підкріплення такого заколоту можна було б вводити російські регулярні збройні сили.

«Сама по собі ймовірність вторгнення без такого повстання менше, ніж в разі такого сценарію. Принаймні вся стаття Путіна про «один народ» і опитування громадської думки з 40%, які викликали неймовірне піднесення в Москві, показують, що на цей момент такий сценарій є одним з провідних. Якщо це відбувається, то наступ з півдня є найбільш імовірним: за всіма опитуваннями, найбільша кількість людей, які відповідали позитивно на питання про «єдиний народ», знаходиться в південних областях України», – зазначив екс-радник Путіна.

Колишній заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, екс-глава штабу АТО генерал-лейтенант Ігор Романенко вважає , що Росія може напасти на Україну у вересні, коли у наших кордонів будуть проходити масштабні навчання «Захід-2021», але поки що російський президент Володимир Путін чекає результатів переговорів Володимира Зеленського і Джо Байдена.

Нагадаємо, напередодні зустрічі з Байденом Володимир Зеленський зустрінеться з канцлером Німеччини Ангелою Меркель , яка відвідає Україну 22 серпня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...