Нестерпна спека: якою буде погода в Україні 12 серпня

Літо повернулося

Нестерпна спека: якою буде погода в Україні 12 серпня
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

12 серпня в Україні очікується спекотна погода, місцями короткочасні дощі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Спекотна погода буде практично повсюдно. Стовпчики термометрів піднімуться до відміток до 33-34 градусів на заході України. Найгарячіше в таких містах: Ужгород до 34, Львів – до 33, Івано-Франківськ – до 33, Чернівці – до 33, Луцьк, Тернопіль, Рівне, Хмельницький – 32-33 градуси.

У центральних регіонах і на півночі країни в районі 30 градусів: Житомир – до 32 градусів, Київ – 30, Чернігів – до 30, Суми – до 30.

На сході найхолоднішими містами стануть Луганськ – до 29 градусів, і Донецьк – до 30.

На півдні 30-32 градуси.

Короткочасні дощі можливі у Львові та Луцьку.

Крім того, 12 серпня в Полтавській, Черкаській, Харківській, Вінницькій та Івано-Франківській областях надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Нестерпна спека: якою буде погода в Україні 12 серпня

Раніше народний синоптик Леонід Горбань запевнив, що пляжний сезон в Україні триватиме до вересня. За його словами, на морському узбережжі очікується тривалий «оксамитовий сезон»: «Хто хоче відпочити на морі — будь ласка. Температура до 17 серпня (в Одеській області — ред.) триматиме на рівні 29 … 31 градусів. І до кінця місяця вона буде на рівні 26 … 28 градусів».

В Українському гідрометеорологічному центрі раніше повідомляли про те, що на початку тижня майже на всій території України пануватиме справжня літня погода.

Джерело: Народна Правда