У російського шпигуна в Німеччині виявили шеврон “Беркута”: що про це відомо

У російського шпигуна в Німеччині виявили шеврон “Беркута”: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Німеччині в британському посольстві спіймали агента Росії, який шпигував та передавав Кремлю таємну інформацію. Під час обшуку у нього вдома виявили шеврон підрозділу “Беркут”, радянську символіку і книги з військової історії Росії.

Loading...

Подробиці скандалу розповів в український журналіст з Німеччини Олександр Голубов, передає “Україна 24”.

“Він фізично перебував у Німеччині, але шпигував в британському посольстві. Ця людина, яку спіймали німецькі правоохоронці, була охоронцем британського посольства і, відповідно, передавала таємну інформацію, як писала про це принаймні газета Bildt, зокрема про антитерористичні зусилля британських спецслужб в Німеччині … Німці дивляться на це трохи іронічно, тому що мова йде не про провал безпеки німецьких спецслужб і держави, а про провал батьківщини Джеймса Бонда, так би мовити. Власне, Джеймс Бонд згадується в деяких публікаціях, зокрема бульварної преси”, – розповів журналіст.

Затриманий шпигун жив у Потсдамі в невеликій квартирі в досить скромних умовах, і журналісти біля його житла “не побачили “Астон Мартін”, а лише “Форд Фієста”. Як зазначив журналіст, можна зрозуміти,”що це явно не шпигун з класичних шпигунських фільмів”.

Журналіст також оцінив ймовірність появи “українського сліду” в цій справі.

“Україна тут дуже побіжно – тільки шевроном “Беркута”. Тому я не думаю, що Україні взагалі варто якось на це реагувати. Це тільки говорить хіба що про душевний і інтелектуальний стан людини, яка займалася шпигунством на користь Росії. В даному випадку, ймовірно, що він робив це дійсно з ідейних міркувань, а не меркантильних”.

Джерело: Народна Правда