Всіх здивує: Арестович заінтригував законопроектом про імплементацію формули Штайнмайера

Всіх здивує: Арестович заінтригував законопроектом про імплементацію формули Штайнмайера
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що законопроект, який стосується імплементації формули Штайнмайера, здивує скептиків.

Loading...

Таку заяву він зробив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

За його словами, на Донбасі не будуть проводити вибори, поки звідти повністю не виведуть російські війська:

“Усі спекуляції з приводу формули Штайнмайера мають чітку відповідь: не буде жодних виборів на окупованих територіях, поки звідти не будуть виведені російські війська повністю, роззброєні незаконні формування і не відновлений контроль над державним кордоном. Все. Потім буде можливо проводити ці вибори, але як вони будуть проводитися – питання. Зараз в парламент подано законопроект про перехідний період, який підготувало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, там є багато цікавих пропозицій, які здивують всіх, хто вважає, що формула Штайнмайера нібито погоджена, що ми нібито щось там здали. Ніхто нічого і нікого не здав”.

Нагадаємо, формула Штайнмайера названа в честь колишнього міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайера. Це механізм реалізації положень Мінських угод, що стосуються особливого режиму окремих районів Донецької та Луганської областей. Очікується, що на тимчасовій основі вступить в силу закон про особливий порядок місцевого самоврядування на цих територіях в день голосування на виборах, який буде діяти на постійній основі, якщо ОБСЄ визнає вибори чесними.

Нагадаємо, напередодні Олексій Арестович заявив , що в Україні на законодавчому рівні потрібно розмежувати поняття «російський» і «руський». Він також відзначав, що Україна не братиме участі в засіданнях ТКГ в Мінську.

Джерело: Народна Правда
загрузка...