Всього раз на тиждень: названо чудо-фрукт, який дозволить схуднути

Спеціалісти впевнені, що вживаючи сливу можна схуднути.

Всього раз на тиждень: названо чудо-фрукт, який дозволить схуднути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи запевняють, що цей чудо-фрукт дозволить істотно схуднути навіть при умові його вживання раз на тиждень.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Спеціалісти в галузі краси та здоров’я впевнені, що вживаючи сливу можна схуднути.

Це можливо завдяки корисним властивостям фрукту. Слива містить багато макро- та мікроелементів, вітаміни А, С, В, Е, залізо, кальцій, марганець, хлор та багато інших корисних для здоров’я елементів.

Її вплив на фігуру важко переоцінити. Вона нормалізує обмін речовин, а як відомо саме він відіграє істотну роль під час схуднення.

Для того що б позбутися зайвих кілограмів необхідно раз на тиждень робити дні розвантаження. Так слід вчиняти протягом одного місяця. У такі дні необхідно вживати один кілограм плодів слив та два літри чистої негазованої води.
За підрахунками, дотримуючись цих рекомендацій можна позбавитись від 3 до 4 кілограмів за місяць.

Слід пам’ятати, що перш ніж почати процес схуднення, необхідно проконсультуватися із спеціалістом для уникнення можливих ускладнень.

Нагадаємо, знаменита голлівудська дієта не втрачає своєї популярності – вона ґрунтується не тільки на ефективності, але і на доступності. Методика схуднення за рецептами американських кінозірок передбачає виключення певних продуктів під час схуднення, а тривалість її становить не більше двох тижні.

Додамо, вчені Балтійського федерального університету імені І. Канта провели масштабне дослідження, щоб встановити, як змінюється мікрофлора кишківника при короткостроковій зміні дієти. Виявилося, що всього двох тижнів збалансованого харчування досить, аби склад мікроорганізмів в кишечнику відчутно змінився.

Джерело: Народна Правда