Люди чіпляються за шасі літаків і вмирають у тисняві в аеропорту: ситуація в Афганістані погіршується

Люди чіпляються за шасі літаків і вмирають у тисняві в аеропорту: ситуація в Афганістані погіршується
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Жителі Афганістану продовжують штурмувати аеропорт Кабула після того, як до влади прийшли терористи «Талібану». Дійшло до того, що люди чіпляються за шасі літаків і розбиваються на смерть.

ЗМІ повідомляють, що кілька людей намагалися втекти з країни, зачепившись за шасі американського транспортника.

У Telegram-каналі Mash опубліковані кадри, як вертоліт ВПС США намагається розігнати зі смуги людей, які заважають злетіти американському транспортникові.

“Відчайдушні громадяни намагаються покинути країну будь-яким способом: хапаються за шасі літака, намагаються руками зупиняти лайнер. Також видно, що люди сидять на розкритих стулках шасі. Можливо, це саме вони пізніше зірвалися вниз”, – йдеться в коментарі до відео.

 

А Telegram-канал “Дощу” повідомляє, що як мінімум п’ятеро людей загинули в результаті тисняви в аеропорту Кабула: “Один зі свідків розповів Reuters, що бачив, як тіла вантажили в машину. Офіційно інформація про загиблих не підтверджена”.

Як повідомлялося раніше, після того, як таліби увійшли в Кабул, багато країн почали евакуювати співробітників своїх посольств.

Таліби закликали місцевих жителів не виходити з будинків, але після того, як з країни виїхав президент, люди почали готуватися до гіршого. Так в аеропорту Кабула сталася тиснява – тисячі людей хочуть терміново покинути країну. ЗМІ повідомляють, що після того, як натовп прорвався на льотне поле аеропорту, американські військові відкрили попереджувальні постріли в повітря. 

Джерело: Народна Правда