Як Україні домогтися завершення війни з Росією: дипломат озвучив ефективний метод

Як Україні домогтися завершення війни з Росією: дипломат озвучив ефективний метод
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Щоб зустріч президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена дала результати в питанні війни з Росією, треба використовувати метод “батога і пряника” – обумовлювати вигідні пропозиції і нові санкції.

Так вважає український дипломат, старший радник Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук, пише Апостроф.

Loading...

“Батіг і пряник, конструктивні миротворчі пропозиції і наступальне агресивне меню нових санкцій і тиску якщо позитивні пропозиції відкидаються. Ми готові піти на такі кроки, для цього нам потрібно розгортання миротворчої місії, перехідної адміністрації. Якщо ж росіяни відмовляються – виносимо це питання на Радбез, якщо блокують – використовуємо існуючі механізми в Генасамблеї. Таких пропозицій можна внести два-три десятка. В тому числі і ті, які точно зацікавлять і змусять росіян сісти за стіл переговорів. Риторика про те, що це ніби місія України – воювати з Росією, і нас повинні взяти в НАТО, щоб разом воювати з Росією, вже показала за ці сім років свою неефективність і безвихідність”, – вважає Філіпчук.

На його думку, в сучасному світі ніхто не хоче вступати у війну з Росією разом з Україною, тому варто міняти дипломатичну стратегію. В першу чергу, міжнародним партнерам потрібно донести, що Україна – надійний країна, яка шукає шляхи вирішення конфлікту з Росією, і нам потрібна допомога, щоб припинити війну.

Як повідомлялося раніше, в Празі у вересні може не відкритися школа при посольстві Росії. Москва продовжує наполягати на дипломатичній акредитації для її вчителів, проте Прага на це не погоджується.

У Німеччині в британському посольстві спіймали «агента Росії», який шпигував і передавав Кремлю секретну інформацію. Під час обшуку у нього вдома виявили шеврон підрозділу «Беркут», радянську символіку і книги з військової історії Росії.

Джерело: Народна Правда