Кадр дня: американський військовий вантажний літак евакуює 640 афганців

Кадр дня: американський військовий вантажний літак евакуює 640 афганців
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Американський військовий вантажний літак C-17 Globemaster III евакуював з Кабула 640 місцевих жителів. Люди самовільно піднялися на борт, силою їх висаджувати не стали.

Про це пише Defense One.

Видання зазначає, все сталося раптово. Спочатку військові не збиралися вивозити таку кількість людей, люди стали масово стрибати на напіввідчинену рампу C-17.

Екіпаж не став намагатися насильно висадити афганців, тому було прийнято рішення про виліт з тією кількістю людей на борту, яка є. У підсумку в пункті призначення виявилося, що літак зумів вивезти з Афганістану 640 мирних жителів.

Цей політ став історичним, оскільки це один з наймасовіших випадків, коли люди літали на важкому військовому вантажному літаку, який США і їх союзники експлуатують майже три десятиліття. Наймасовіший політ Boeing C-17 був здійснений в 2013 році – США евакуював близько 670 осіб з Філіппін.

Кадр дня: американський військовий вантажний літак евакуює 640 афганців

Раніше повідомлялося, що відчайдушні жителі Афганістану намагалися напередодні покинути країну, ц епляясь за шасі літака, а також сидячи на розкритих стулках шасі . Деякі в момент зльоту злетіли вниз і розбилися.

Вчора повідомлялося , що з аеропорту в Кабулі в Афганістані не може вилетіти другий український літак, який повинен був вивезти з країни громадян України.

Джерело: Народна Правда