Антибіотики боряться з бактеріями, які можуть привести до важких захворювань або смерті. І ще у 1909 році був створений перший синтетичний антибіотик.
Але зловживання антибіотиками знизило їх ефективність. Це призводить до того, що мікроби стають стійкими – вони, як і будь-який інший живий організм, перестають гостро реагувати на ліки і пристосовуються до ситуації, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на wworld.
У стародавні часи люди використовували антибіотики, але природні, які можуть врятувати від багатьох інфекцій. Але трави і спеції можуть перешкодити деяким лікам, тому краще проконсультуватися з лікарем перд їх вживанням.
1. Імбир.
Імбир – природний антибіотик, і він бореться з інфекціями краще, ніж ампіцилін, тетрациклін і хлорамфенікол. Він ефективний проти супербактерій, які не реагують на традиційне лікування.
2. Часник.
Часник містить сірку, яка відповідає за його запах, а також за його вплив на імунітет. Часник відмінно підходить для боротьби з резистентними бактеріями.
Часник відмінно підходить для профілактики раку, і він є протигрибковим, противірусним, а також протипаразитарним засобом. Крім того, він може перешкоджати бактеріям стати стійкими до антибіотиків.
3. Яблучний оцет.
Яблучний оцет зроблений з ферментованих яблук та відмінно підходить для знешкодження стафілококку, а також синєгнойної палички, деяких дріжджів і грибів.
Яблучний оцет не руйнує слизову, тому є відмінним засобом для лікування ангіни, викликаної патогенами.
4. Листя оливок.
Екстракт оливкового листа допомагає нормалізувати кількість цукру в крові. Він діє як антиоксидант і контролює холестерин.
Крім того, листя містять фенольні сполуки, які запобігають і вбивають погані бактерії, а також віруси.
5. Цибуля.
Цибуля належить до тієї ж групи, що і часник, і має ті ж фітохімічні властивості. Вона відмінно підходить для зняття жару, лікування вушних інфекцій, нудоти, проблем з диханням і т.д.
Крім того, можна використовувати тонку цибулинну оболонку і нанести її на рану, щоб полегшити біль, зупинити кровотечу, а також убити мікроби.
6. Вітамін С.
Вітамін С є найбільш ефективною живильною речовиною в боротьбі з патогенами. Він зміцнює імунну систему.
Крім того, вітамін С стимулює утворення природних антитіл.
Продукти, багаті вітаміном С, – ягоди, горох, томати, солодкий перець, броколі, цитрусові, ківі, папайя, темні листові зелені овочі тощо.
7. Екстракт насіння грейпфрута.
Екстракт насіння грейпфрута це ще один продукт, який використовують для лікування вірусної або бактеріальної інфекції.
Крім того, цей екстракт використовується в сільському господарстві для боротьби з цвіллю, бактеріями, паразитами і грибами, а також для дезінфекції води.
8. Хрін.
Хрін відноситься до сімейства гірчичних. Зазвичай він використовується для лікування проблем з легенями, грипу і застуди.
Крім того, він може використовуватися для загоєння ран, але це може викликати подразнення шкіри.
З іншого боку, хрін відмінно справляється з такими бактеріями, як “Escherichia coli”, “Сальмонела” і “Yersinia”.
9. Евкаліпт.
Евкаліпт володіє антіоксидантним, протизапальним, знеболюючим, імуномодулюючим, а також спазмолітичним ефектом.
Його можна приймати перорально, щоб лікувати астму, бронхіт, а також хронічну обструктивну хворобу легенів.
10. Мед Манука.
Мед з Нової Зеландії славиться низьким рівнем pH і високим вмістом цукру. Цей мед відмінно підходить для лікування ран і опіків, тому його часто використовують навіть в лікарнях.
Крім того, він використовується для боротьби з “Staphylococcus aureus” і “Helicobacter pylori”, які викликають виразки в шлунку. Окрім того, мед Манука бореться з бактеріями, стійкими до антибіотиків.
11. Гідрастіс.
Гідрастіс відноситься до сімейства жовтець. Чай з нього ефективний при лікуванні діареї, виразок, очних інфекцій, інфекцій сечових шляхів.
Він має антибактеріальну дію та протигрибковий ефект, а також бореться з паразитами.
Однак вагітним жінкам і людям з високим кров’яним тиском, проблемами з серцем і печінкою використовувати гідрастіс суворо не рекомендується.
12. Мирра.
Це натуральна ефірна олія, отримана з дерева “Commiphora myrrha” й використовується при лікуванні застуди, астми, диспепсії, виразок, раку, сифілісу, спазмів, кашлю, закладеності легенів і грибкової інфекції.
Приймати цю ефірну олію більше двох тижнів не рекомендується.
13. Ехінацея.
Ехінацея відмінно підходить для лікування застудних захворювань, грипу та інших інфекцій дихання.
Її можна використовувати при лікуванні герпесу, інфекцій носа і горла, інфекцій сечовивідних шляхів, інфекцій крові, вагінальних дріжджових інфекцій, стрептококових інфекцій, тонзиліту, бородавок, вушних інфекцій, свинячого грипу.
Ця трава також підходить для лікування хронічної втоми, мігрені, тривоги, ревматоїдного артриту і так далі.
14. Кориця.
Використовується як протигрибковий, антидіарейний, протиблювотний, а також інсектицидний засіб. Крім того, вона стимулює кровообіг і знижує рівень цукру в крові.
Нагадаємо, куркума відноситься до популярних спецій, вироблених із кореневища або кореня рослини Curcuma longa. Її використовують як лікарський засіб протягом тисячі років в індійській аюрведичній і китайській медицині. Тому “Народна Правда” назвала дев’ять причин щодня пити чай з куркуми.
Також нагадаємо, куркума з чорним перцем підвищують захисні сили організму, зміцнюють імунітет, очищують організм і поліпшуть роботу травної системи.
Раніше ми оприлюднювали кілька простих рекомендацій, як сповільнити старіння, де рекомендувалося не вживати чай та каву надто часто.