Медики назвали найкорисніші сухофрукти

Сухофрукти містять велику кількість макро та мікроелементів.

Медики назвали найкорисніші сухофрукти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Медики назвали найкорисніші сухофрукти і пояснили коли вони приносять виключно користь для організму, а коли можуть нашкодити.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Фахівці відзначають, що сухофрукти містять велику кількість макро і мікроелементів, які відіграють важливу роль у правильному функціонуванні організму.

Незважаючи на їх величезну користь, вживати сухофрукти необхідно виключно в помірних кількостях, адже вони містять величезну кількість сахарози. У разі недотримання цього правила, можливий набір зайвої ваги.

Найбільш корисними серед усіх являються родзинки і чорнослив. Вони містять багато антиоксидантів, антоціанів, поліфенолів, які дуже корисні для серцево-судинної системи, гальмують процеси старіння і благотворно впливають на зір.

У той же час, фахівці відзначають, що корисна курага, інжир. При цьому курага має діуретичний ефект.

Перед вживанням їх необхідно мити і заливати теплою водою, а ось робити компот не варто. Крім того, під час вибору продукту, не слід купувати ті, які мають насичений колір і блиск, існує висока ймовірність, того що вони оброблені певними хімічними речовинами.

Нагадаємо, зловживання таким продуктом як сухофрукти, особливо в якості десерту, буде істотно заважати схудненню. Зокрема, фахівці радять на період дієти повністю виключити з раціону курагу, чорнослив і фініки.

Джерело: Народна Правда