Кондратюк запропонував не пускати Ротару на сцену в День Незалежності через виступ у Росії

Кондратюк запропонував не пускати Ротару на сцену в День Незалежності через виступ у Росії
Автор Желізняк Олександр в Новини

Ігор Кондратюк розкритикував виступ Софії Ротару в російському Сочі на музичному фестивалі “Нова хвиля”, якраз за кілька днів до участі в концерті в Києві, приуроченого до Дня Незалежності України. Ведучий і продюсер вважає, що організаторам шоу варто було б тепер не пускати народну артистку на сцену на стадіон НСК “Олімпійський” 24 серпня.

Про це Кондратюк написав у своєму Facebook.

“При всій повазі до легендарності Софії Михайлівни Ротару, після її недавнього виступу на “Новій хвилі” в Сочі – курорті країни-агресора, я б не випускав її на сцену концерту до Дня Незалежності”, – йдеться в публікації.

Відомий своєю активною громадянською позицією шоумен наголошує, що українські музиканти не повинні їздити виступати в Росію, коли триває неоголошена війна і частина території країни знаходиться під окупацією.

“Під час війни не можна одночасно виступати і для окупантів, і для жертв агресії”, – зазначає Кондратюк.

Також він висловив думку, що подібній практиці могло б покласти край ухвалення закону про колаборацію.

Користувачі мережі в коментарях до посту Кондратюка почали дискусії щодо застосовуваної в країні вибірковості до заборон/дозволів на виступи українських артистів, які продовжують активно гастролювати в Росії.

Я вже заплуталася. Ротару не пускати, Лорак і Меладзе пускати… Я хз як це працює. Мене, як завжди, найбільше “вкур*лює” вибірковість застосування норм законодавства в нашій країні. Розважала в Криму – до побачення, не в’їзд. Інакше чому тоді не можна в’їжджати іншим Земфірам? Чесно, кого б я залишив у цьому концерті, то Софію Ротару, але з умовами, і ці умови повинні озвучувати організатори… Всім іншим, підозрюваних в любові до Росії – до побачення! Лорак вже виступила в Одесі, тому очікувати змін не варто…

Раніше повідомлялося, що Ігор Кондратюк “розніс” тезу про культуру поза політикою, та різко розкритикував українців, які лояльні або підтримують країну-агресорку Росію.

Джерело: Народна Правда