У МОЗ прогнозують новий локдаун у листопаді

У МОЗ прогнозують новий локдаун у листопаді
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Локдаун в Україні можуть оголосити в листопаді, – так вважає головний санітарний лікар Ігор Кузін. Він закликає українців вакцинуватися і дотримуватися карантинних обмежень.

Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю BBC.

Він нагадав, що рішення про жорсткий карантин приймає місцева влада, але й не виключає і національний локдаун – якщо в більшості регіонів буде високий рівень захворюваності.

«Локдаун буде залежати від кожного українця. Це відповідальне власну поведінку – вдома, на робочому місці, це свідомий вибір вакцинації », – зазначив санлікар.

Кузін вважає, що якщо українці будуть дотримуватися рекомендацій, впровадження локдауна можна відкласти до грудня-січня.

Окремо він підкреслив, що обов’язкове носіння масок скасовувати не будуть. За його словами, маски залишаться з нами до останніх днів пандемії.

Як повідомлялося раніше, в Україні почали заохочувати людей, які вакцинуються від COVID-19. В якості бонусів пропонують гроші, машини і безкоштовний перегляд кіно.

В Україні практично закінчилася вакцина Spikevax проти COVID-19 виробництва компанії Moderna. На національному складі України знаходиться 805 652 дози препарату – тільки для введення другої дози.

Джерело: Народна Правда